Wpis z mikrobloga

@kx_keytinho: A ty nie rozumiesz, że głosy Konfederacji w tej kwestii kompletnie nic by nie zmieniły bo uwaga uwaga PiS ma WIĘKSZOŚĆ? Dlatego Konfederacja zagłosowała tak by nie podpaść swojemu elektoratowi a jednocześnie nie być zgodna z PiSem. Mam wrażenie, że niektóre osoby mają problemy z prostym myśleniem przyczynowo-skutkowym.
@rakiwo: Czyli co konfederacja ma pisowski elektorat?

To w ogóle niech nigdy za niczym nikt nie głosował tylko niech pis sobie rządzi. Głosowania są po to, żeby pokazać pozycję. Konfa pokazała, że w sumie wszystko im jedno czy będzie ta hucpa propagandowa finansowana z naszych podatków żeby utrzymać się u władzy.

Myślenie przyczynowo-skutkowe zawiodło u ciebie i zostałeś już wyjaśniony wyżej

No właśnie. Jak Konfederacja krytykuje np. popieranie przez opozycję niektórych
@kx_keytinho: serio dopiero dzisiaj odkryłeś ze PiS i Konfederacja mają ten sam elektorat w postaci ludzi o konserwatywnych i prawicowych poglądach? Najostrzejszą kredką w piórniku to ty nie jesteś.

P.S. Ja to jestem za tym, żeby posłowie głosowali za swoimi przekonaniami niezależnie czy głosują wtedy razem z Pisem, PO, Lewicą czy Konfederacją, ale widać, że tobie już tak sprano mózg, że istotniejszy nie jest interes polityczny partii czy pogląd a to
@kx_keytinho: liczba plusów wyznacznikiem racjixD, na portalu gdzie boty jednej i drugiej strony politycznego sporu potrafią #!$%@?ć plusami aż miło. Bordo weszło Ci za bardzo na Panie kolego.

Nie mam żadnej partii na która mógłbym głosować w tych wyborach ale z poglądów jestem centrystą najbliżej w ostatnich latach była Nowoczesna dopóki nie weszła do tego sztucznego tworu KO z SLD.
@rakiwo: Nie jest 100% wyznacznikiem, ale sporym na pewno. Masz partię na którą mógłbyś głosować. Jest to partia, do której ci najbliżej. Czyli raczej na pewno Trzecia Droga lub KO.
@kx_keytinho: KO to była moja partia tak do 2014r. ale w ciągu 7 lat rządów z partii centro-prawicowej stali sie centro-lewicą,a potem jeszcze skumali sie z SLD,Trzecia Droga tez odpada Holownia jest dla mnie do przejścia No ale PSL już nie.