Wpis z mikrobloga

@hyperlink: Zajebiste, chyba jednak sobie nie kupię pierwszego iPhona. Jedyne co mnie przekonuje do wydania tyle na telefon to zdjęcia, w sumie i tak dużo. x90 jeszcze jest z tej firmy ale ma jakiś procesor o którym pierwsze słyszę. Są w tej samej cenie. 6k na telefon to i tak dużo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Adolf_HODLer: Z Vivo będzie Ci ciężko, bo dystrybutor wycofał się z naszego rynku kilka miesięcy temu, więc zostają Ci już raczej egzemplarze z drugiej ręki. Między X80 Pro, a X90 Pro nie ma jakiejś drastycznej poprawy w zdjęciach, a z tego co zdążyłem się zorientować niektóre rzeczy X90 Pro robi gorzej od poprzednika. Jednak to już tylko maniacy robią jakieś chore testy porównawcze ;)

X90 Pro ma MediaTeka - kiedyś producent
  • Odpowiedz
@hyperlink: na x-com właśnie je widziałem - nie zauważyłem że czasowo niedostępne. Myślałem o Zenfone bo jest mały, albo IP 15 bo lubię komputery z jabłkiem, do telefonu tylko się nie mogę przekonać. Za iPhonem przemawia u mnie tylko robienie kopiuj wklej między komputerem a telefonem, ewentualnie dokupiłbym zegarek, ale raczej wolę chodzić w klasycznych. I tak telefonu przez rok jeszcze pewnie nie zmienię bo po co, mam POCO xD https://www.youtube.com/watch?v=NTEidvFsYFk&ab_channel=x-kom
  • Odpowiedz
  • 0
@Adolf_HODLer: W tym samym budżecie masz jeszcze Huawei P60 Pro, który jest jeszcze lepszy od Vivo. W trybie nocnym również. Na dzień dzisiejszy jest po prostu bezkonkurencyjny w świecie smartfonowej fotografii. Jedyny mankament to oficjalny brak usług Google'a, ale i to obeszli przez GSpace (chociaż nie da się płacić zbliżeniowo NFC i "tylko" 99% aplikacji jest z nim zgodna). Jeśli Ci zależy na fotografii i jesteś w stanie pogodzić się z
  • Odpowiedz
  • 0
@Mwodybaca: Vivo ok 4 sekund, iPhone nieco ponad 1s. Wiem do czego pijesz, ale nie znalazłem możliwości dłuższego naświetlania w japku. Oba zdjęcia zrobione z ręki, bez użycia statywu. Jeśli wiesz jak wydłużyć czas naświetlania poświęcę się, zrobię kolejne porównanie.
  • Odpowiedz