Wpis z mikrobloga

@paczelok: no nie wygląda to dobrze faktycznie, zadzwoń na biuro obsługi klienta i zapytaj ich o co chodzi, albo idź do salonu pleja i tam na grubo normalnie z personelem leć, że oszuści, złodzieje, że nie wiedzą z kim tańczą i tak dalej, jak policja przyjedzie to uciekaj
z fartem
w ogóle nie działa


@paczelok: jak w ogóle nie działa, to zrezygnuj z tego gówna. Ja już dawno od nich odszedłem, bo jak kiedyś miałem transfery po 50 mbit, tak po czasie się zmieniło na 1,5 mbit.

Teraz, od długiego czasu, jestem w T-Mobile, i zero problemów. Zero awarii, zawsze mam zasięg. Nawet w orange nie było tak dobrze, bo telefon potrafił leżeć na stoliku, mieć pełny zasięg, a nie szło
@paczelok: jak w ogóle nie działa, to zrezygnuj z tego gówna. Ja już dawno od nich odszedłem, bo jak kiedyś miałem transfery po 50 mbit, tak po czasie się zmieniło na 1,5 mbit.


Teraz, od długiego czasu, jestem w T-Mobile, i zero problemów. Zero awarii, zawsze mam zasięg. Nawet w orange nie było tak dobrze, bo telefon potrafił leżeć na stoliku, mieć pełny zasięg, a nie szło się dodzwonić.


@login_cwiczebny:
Pobierz paczelok - >@paczelok: jak w ogóle nie działa, to zrezygnuj z tego gówna. Ja już dawn...
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-16 o 16.29.19
@login_cwiczebny z ciekawości, jakiś program do sprawdzania zasięgu i mocy sygnału? czy 'na oko'? Pytam bo u mnie w centrum miasta wojewódzkiego Orange ma pół kreski i zwykle nie da się do mnie dodzwonić, chętnie sprawdziłbym inne startery
zwykle nie da się do mnie dodzwonić


@vadim_lbn: orange ma (miało?) takiego buga, i to nie tylko ja tak miałem, że nie da się dodzwonić.

Ja używałem czegoś z play store, już nie pamiętam, ale żaden specjalistyczny sprzęt. Włożyłem kartę, i przeszedłem się po okolicy jak z zasięgiem.