Wpis z mikrobloga

@Konferencja: Zawsze mnie bawiła ta argumentacja, to jakiś miks kompleksów i dążenia do samozniszczenia. Niedługo się dowiemy że skoro na zachodzie się wysadzają w powietrze to i my powinniśmy mieć podobne atrakcje ;)
  • Odpowiedz
@robertkk: Problem jest taki że w 2022 zaczęliśmy przyjmować dosłownie każdego, nawet tych którzy przed wojną by nie mieli wjazdu do Polski. Kontrolowana emigracja jest ok ale to co się działo w 2022 to po prostu masowy najazd najgorszego sortu oportunistów którzy niekoniecznie przyjechali żeby pracować i odprowadzać podatki. Ukraińców jest po prostu za dużo i to widać po nastrojach społecznych, wystarczy zobaczyć na taki Wrocław gdzie Ukraińcy to 30%
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie śmieszy argument fajnopolaków, że "nasza patologia też rozrabia za granicą",


@Konferencja: Dokładnie, przecież w Polsce też rozrabiają. XD

I tak dużo śmieszniejsze jest wyciąganie pojedynczych przypadków i na ich podstawie ocenianie całego narodu. Ot taka konfiarska manipulacja by zasiać niechęć do narodu.
  • Odpowiedz
Fajne zaklamywanie rzeczywistosci. @koala667: @Konferencja @yhbgrobdoivbvwamsv

Problem jest taki że w 2022 zaczęliśmy przyjmować dosłownie każdego, nawet tych którzy przed wojną by nie mieli wjazdu do Polski. Kontrolowana emigracja jest ok ale to co się działo w 2022 to po prostu masowy najazd najgorszego sortu oportunistów którzy niekoniecznie przyjechali żeby pracować i odprowadzać podatki. Ukraińców jest po prostu za dużo i to widać po nastrojach społecznych, wystarczy zobaczyć na taki Wrocław gdzie Ukraińcy to 30% populacji miasta.


Chlopy nie maja mozliwosci ucieczki zagranice, wedlug danych to 93% to
  • Odpowiedz
@Konferencja: wy Konfiarze to dosłownie żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której strach na ulice wyjść bo was zaraz Ukraińcy pobiją i zwyzywają.

Znam osobiście około 10 Ukrainców i wszyscy normalnie i uczciwie pracują i nie sprawiając żadnych problemów. Ale potem wchodzę na wykop i się okazuję, że to największe demony, patusy, mordercy i gwałciciele.

Co lepsze to nawet ktoś tutaj postował dokładne statystyki i w przeliczeniu procentowym to Ukraincy popełniają mniej ogólnych przestępstw i wykroczeń drogowych niż Polacy, ale trwa kampania wyborcza więc trzeba stworzyć sobie nowego Wroga
Clefairy - @Konferencja: wy Konfiarze to dosłownie żyjecie w jakiejś alternatywnej rz...

źródło: 2160814936b41dcdb944118a8b09ea199d3295dce596dab62ea1b6e984513082

Pobierz
  • Odpowiedz
@Clefairy:

wy Konfiarze to dosłownie żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, w której strach na ulice wyjść bo was zaraz Ukraińcy pobiją i zwyzywają.


Nie trzeba być konfiarzem by nie lubić ukrów i nie trzeba być konfiarzem by widzieć że na ulicach polskich miast jest masa ukraińskich byczków którzy odwalają różne rzeczy tutaj, tylko nie na froncie. Ewentualnie nic nie odwalają, bo mają lewe papiery i jadą na skrajnej prowizorce #!$%@?ąc
  • Odpowiedz
@eeehhh nie wiem serio gdzie Wy macie tych agresywnych byczków, codziennie dojeżdżam do pracy pociągiem i nie spotkałem ani jednego Ukrainca, który robiłby jakikolwiek problem. Za to #!$%@? polaków widywałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz