Wpis z mikrobloga

@kleboldswaifu: Czytałem opinie, że takie wysyłanie swoich nagich zdjęć to prostytucja, tylko taka nowoczesna. Bo w głównym nurcie nadal sprzedaje się swoje ciało.
Może pokaż nam jak to teraz z twojej strony wygląda.
  • Odpowiedz
  • 2
@Emble Jest taka choroba lub przypadłość, nie wiem jak to określić, że ma się mega długiego i szerokiego penisa. Wielkości męskiej ręki od nadgarstka do łokcia i też takiej grubości
  • Odpowiedz
@kleboldswaifu: To ja bym miał takie pytanie. (jak nie chcesz na publicznym to usuń/odpisz na pw)
Odnośnie Twojej pierwotnej branży.

Podobały Ci się spotkania z niektórymi klientami? Miałaś jakikolwiek ‚fun’ z pracy, czy raczej only kasa?
  • Odpowiedz
Czytałem opinie, że takie wysyłanie swoich nagich zdjęć to prostytucja, tylko taka nowoczesna. Bo w głównym nurcie nadal sprzedaje się swoje ciało.


@Duszeczek: Dlaczego w latach ~2000 nikt nie wyzywał od #!$%@? aktorek co się w Plejboju rozbierały?
  • Odpowiedz
ma się mega długiego i szerokiego penisa. Wielkości męskiej ręki od nadgarstka do łokcia i też takiej grubości


@kleboldswaifu: wiesz ile krwi trzeba do takiej fujary napompować aby to było sztywne? chłop nie zemdleje od takiego odpływu krwi z organizmu do fujary?
  • Odpowiedz