Wpis z mikrobloga

@kleboldswaifu: To ja bym miał takie pytanie. (jak nie chcesz na publicznym to usuń/odpisz na pw)
Odnośnie Twojej pierwotnej branży.

Podobały Ci się spotkania z niektórymi klientami? Miałaś jakikolwiek ‚fun’ z pracy, czy raczej only kasa?
  • Odpowiedz