Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama #blizzard okazało się, że firma popełniła samobójstwo. Powiesiła się, zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że nie może znieść szykanowania jej w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ta firma przeżywała - nie miała już praktycznie żadnych starych filarów, była studiem indie i wydmuszką Activision i bała się publikować nowe gry czy newsy. Jedyne co jej wtedy już pozostało to Overwatch, a nawet to jej zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Rok temu również znana firma #bethesda popełniła samobójstwo bo dużo ludzi w internecie się z niej śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale myliłem się. Brawo wykop tak trzymać. #overwatch #gry #pcmasterrace #blizzard #steam
  • Odpowiedz