Wpis z mikrobloga

Kiedy widzę tyle nowych twarzy w Barcelonie, to według mnie nie ma żadnych szans na zbudowanie czegoś poważniejszego.
#mecz #pilkanozna #laliga
IdillaMZ - Kiedy widzę tyle nowych twarzy w Barcelonie, to według mnie nie ma żadnych...

źródło: 1

Pobierz

Brak chemii między Lewandowskim a resztą drużyny/brak gry z Robertem wynika z tego, że:

  • Xavi za bardzo miesza z modelem gry 41.5% (34)
  • Lewandowski przypadkowo został królem strzelców 22.0% (18)
  • Zwyczajnie Lewy osłabł od końca ostatniego sezonu 36.6% (30)

Oddanych głosów: 82

  • 8
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Ile nowych twarzy? xD

Nie wyciągałbym żadnych wniosków. Spójrz na kalendarz, czołowe drużyny w Hiszpanii, ale nie tylko, od lat raczej pierwszy szczyt formy szykują na przełom wrzesień - październik, kiedy masz grę co 3 dni.

Sierpień to jest od tego, żeby jak najmniej punktów zgubić w lidze.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: od jakiegoś czasu rozpierdziela mnie poziom dyskusji po każdym meczu, i nie chodzi mi tylko o barcę, której jestem fanem. Barca przegrywa - w komentarzach 50% osób zwala winę na Xaviego i wytyka Lewemu, że jest patałachem. Maksymalnie połowa osób jest w stanie napisać coś konstruktywnego. Natomiast te pierwsze 50% chyba zapomniało, że piłka to sport drużynowy, co za tym idzie wynik meczu jest sumą dyspozycji całej jedenastki plus
  • Odpowiedz
  • 0
@rooger: To nie jest kwestia liczby zawodników, ale jaki to ma wpływ na grę drużyny w fazie ataku.
Jeszcze teraz jesteśmy skazani na grę z Raphinią, nawet jeśli kilka meczów będzie pauzował - według mnie nie dorasta do tego poziomu, nie pasuje do Lewego, bo jest beznadziejny jeśli trzeba coś wykończyć czy zagrać ostatnie podanie.
  • Odpowiedz