Wpis z mikrobloga

  • 0
@mccloud: nie działa, nie można się zalogować "Błąd! Nieprawidłowy adres e-mail lub hasło, spróbuj ponownie lub zresetuj hasło klikając" reset hasła nie przynosi efektu, IRC leży "503 Service Unavailable" posypał się poprostu pte.
@mccloud: Panowie, ja też od kilku dni mam problem z zalogowaniem się na stronie (komunikat błędne hasło, a opcja resetu przez e-mail nie działa). Mógłby ktoś zagadać na czacie na stronie, czy kanał pomocy na IRC'u to ciągle:
serwer: irc.after-all.org
kanal: #pt-support ?
Ewentualnie podrzucić tutaj właściwe namiary? Albo coś robię źle, albo tam nikogo nie ma :/
Z góry dzięki

ps. to mój pierwszy post na wykopie, więc jak
@mccloud: U mnie pisze ze zbanowane konto wtf, cały czas sedowałem w kliencie pliki {"error_code":29,"message":"Konto zablokowane, więcej informacji na naszym IRC: irc.pte.nu kanał #pt-support"}

Możesz kolego wejsc tam i zapytać dlaczego mnie zbanowali ? nick Sucre
Ok juz wiem co sie wam stało, kilka dni temu wyciekly hasla i pewnie ktos wam się wlamal na konto jak mi i dlatego bana macie. Idzcie na kal irc i wam pomoga. Hasla nie pt tylko ogolnie w internecie a jak ktos mial takie samo hasla wszedzie no to lipa jak u mnie
irc.pte.nu


@Enjama: @IgnacyRejmak

Podpowiedziałby ktoś jak wbić na ten kanał irc, albo jak się skontaktować z kimś z administracji?
Odkąd była przerwa techniczna (trwała 2-3 dni) zostałem automatycznie wylogowany i nie mogę się zalogować, a po próbie resetu hasła nie otrzymuję żadnego maila.