Wpis z mikrobloga

Dobra na początku konfliktu nie sądziłem, że to prawda z tymi Ukraińcami jak się zachowują, ale teraz miałem osobiście z tym styczność.
Wczoraj po powrocie z mojej part-time jobu zmęczony wracałem, bo na piechote, a że człowiek nie przyzwyczajony to wiadomo że nawet spacer go zmęczy, zwłaszcza jak się dużo napijesz to wtedy ciężej się oddcyha i może taki marsz bardzo zmęczyć. Pierwsze co do domu wszedłem zdjąłem buty na wycieraczce i odłożyłem do wnęki do szafy gdzie trzymamy buty, bo buty zawsze śmierdzą zwłaszcza mojej siostry a ja dbam o czystość w domu, bo jestem jedyną osobą która w domu sprząta. Odłożyłem swoje buty, które kupiłem w takim sklepie dla biedy za 12 funtów, trochę wybiegane, bo biegałem w lato i wszedłem do kuchni po standardowy zestawik: cola i chlebek z pasztetem. Idę do swojego pokoju, musiałem się ogarnąć to wyrzuciłem cicuhy do prania, od razu się umyłem. Jak się myję to malutko wody zużywam, najpierw się opłukuje, zakręcam, mydle się i potem spłukuje tak, że rachunki za gaz wychodzą w miare normalne. Ząbki umyłem też pod prysznicem, wytarłem się i wróciłem do pokoju. Odpalam kompa myślę, że pogram sobie w ffxiv, odpalam discorda i tam Ukrainiec mi pisze, że pvp ping i come na arsha spot, bo gram na takim prywatnym serwerze BDO gdzie w gildii jestem oficerem i buduje różne zamki i zawsze na node warach jestem w topce killi. Nie mogłem mu odmówić, bo się bijemy z turkami to zawsze oni zergują nas w tej grze i nie ma jak z tym walczyć, liczy się wytrwałość i czas, a turki mogą siedzieć i robić z nami pvp nawet 12 godzin, oni nie są normalni serio. W tej grze jest system score guildia vs gildia i my niestety przegrywamy z nimi, bo u nas to głównie nobki newbie są, a u nich członkowie klanu pvp z retaila, gdzie opanowali cały server. Nie mam pojęcia dlaczego przeszli na priva, ale chyba chodzi o hajs, bo zawsze tak jest że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Nie dziwię im się, ponieważ Black Desert online to droga gra, miliard złotych można wydać na zbudowanie postaci by potem się tylko okazało, że to nic nie warte, bo ktoś grindujący 12 godzin zdobęcie podobne rzeczy, no cóż. Dobra to ja wchodzę na swoją witchke, buffuje się, u księdza buff, tent buff, scrolle pod hp, caroline buff, no i oczywiście dekoracje w domku, który wkońcu zrobiłem w heidel by nie latać do velii. Dekoracje na tym serwerze są zawsze drogie, ale nie dla mnie bo ja na alchemii potrafię zarobić żeby wam nie skłamać lekkim wujem 160 miliardów z jednej sesji wydobywania corali, z których się robi elixir of deep sea, którego można mieszać z innymi buffami i draughtami i nawet perfumami, dlatego jest w cenie a nikt tego nie robi na serwie oprócz mnie i takiej jednej baby, co to zawsze kłóci się na serwerowych czacie z każdym i wyzywa ich od loser, oprócz mnie bo ja z nią trzymam sztame i monopol na alchemie, więc raz ona sprzedaje a raz ja i tak na zmiane, a wywindowaliśmy cene draughtów do 60 mln za sztuke, gdzie wcześniej było za 8 mln XDD. Dobra ale nie przedłużając wchodzę, patrze na mape i nic nie widać, kurde wszedłem na nie ten serwer muszę 10 minut czekać na zmiane serwera to zdecydowałem się, że wejde na serwerowego discorda, a tam naturalnie n wordy i inne wordy latają, modki sobie nic z tego nie robią. Najśmieszniej jest jak się turki na discordzie wyzywają z takimi typami z retaila, co to już nie grają na serwerze, bo się obrazili na gma, bo coś tam coś tam o nic praktycznie. Oni im piszą "biji biji kurdistan" a turcy jak szału nie dostają i wyzywają tamtych to ja czasami czytam to przez 10 minut, a wtedy akurat się wyzywali też na discordzie, to przeczytałem i dowiedziałem się, że jedna turczynka z serwera mieszka w niemczech i zaczęła grozić takiemu niemcowi, że go dorwie IRL, a ten niemiec do niej że może go dorwać to przynajmniej zar0cha przed śmiercią i tak sobie smieją się. Minęło już te 10 min, wchodzę na tamten serwer, a w powiadomieniach nie ma absolutnie niczego, ani na mapie nie widać aby się ktoś bił z kimś, nic. Pisze więc do tego ukraińca, że po co pinguje na pvp, które trwa 5 minut, to on nic nie odpisał. No to nic, poszedłem grać sobie w ffxiv.

#ukraina #bdo #ffxiv
B.....n - Dobra na początku konfliktu nie sądziłem, że to prawda z tymi Ukraińcami ja...

źródło: ffxiv_14082023_032807_167

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz