Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie możliwość dostania żółtej kartki przez Rainbow flicka xD FIFA uznała że jest to ośmieszanie przeciwnika (?) naucz się grać pajacu skoro to cię ośmiesza. To tak jakby wprowadzić zakaz podpisywania przez sprzedawców inwestycji na ponad 10 baniek bo to ośmiesza innych sprzedawców. Cała magia futbolu jest zabijana przez takie decyzje.
#mecz #pilkanozna
chudykbr - Najbardziej śmieszy mnie możliwość dostania żółtej kartki przez Rainbow fl...

źródło: temp_file6156638572288624276

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@chudykbr: FIFA zbanowała też foczkę (odbijanie piłki głową podczas biegu) z tego samego powodu (~15 temu z tego typu zagrań zasłynął Kerlon, pamiętacie jeszcze typa?), ale podobnnie jak teraz myślę, że bardziej chodziło o względy bezpieczeństwa - żeby podczas rainbow flickatyp nie wypier***** się (tudzież inny typ pokroju Pepe czy Ramosu mu w tym nie pomógł) i nie rozbił sobie pyska.
  • Odpowiedz
  • 33
@Aerthevizzt podczas szybkiego biegu z piłka można się potknąć i przewrócić więc trzeba zakazać sprintu z piłką. Szkoda że tacy chętni nie są do skracania zachowań typu popychanie, szarpanie, szczypanie przeciwników
  • Odpowiedz
@chudykbr: Generalnie lubię ten cały brazylijski vibe z Joga Bonito. Ale nie wiem czy odnosisz się do jakiejś konkretnej sytuacji, tak przypominając sobie wyczyny Neymara, to ten zwykle odpalał te swoje popisy w meczach o pietruszkę, przy bezpiecznym wyniku lub robił te swoje triki w kierunku linii bocznych czy narożnika. I to uważam za tandetne prowokowanie, więc dla mnie żółta kartka na takie coś jak najbardziej może być, bo nic
  • Odpowiedz
  • 22
@Gedovius jeżeli moja drużyna prowadzi 5:0 a ja mam umiejętności to mogę sobie sam ograć cały zespół, stanąć z piłką na lini bramki a później zamiast strzelić to wrócić z nią pod swoje pole karne i sędziemu nic do tego. Jeżeli nie zrobiłem faulu lub nie byłem na spalonym czy nie zagrałem ręką to nie wiem gdzie jest problem. Oczywiście jeżeli wykonuje drwiące gesty w kierunku przeciwnika to jak najbardziej ale
  • Odpowiedz
Najbardziej śmieszy mnie możliwość dostania żółtej kartki przez Rainbow flicka xD FIFA uznała że jest to ośmieszanie przeciwnika

@chudykbr:
Powiem jak jakiś staruch, ale za moich czasów XD
jedyne co było niegodne, to jak jakimś cudem (czyli zazwyczaj spalony XDDD) byłes sam pod bramką, dostałeś piłkę i się nią bawiłeś pomiędzy słupkami przed strzeleniem.
Wszystkie inne "osmieszenia" to było coś, co trzeba było robić, bo było fajne.
  • Odpowiedz
Za bronienie skorpionem, za rabonę, pewnie za żonglerkę w stylu Figo na MŚ z Polską przy linii bocznej i ogólnie za granie w piłkę nożną dostać kartkę jakąkolwiek i tak dalej i tak dalej, choć pewnie ten przepis ma chronić przed jakimś linczem na jakiś Mołdawiach, jak CR7 minąłby 8 przeciwników i strzelił na koniec nożycami, po tym jak piłkę podbiłby nad wychodzącym z bramki bramkarzem. Ogólnie piłka nożna to jedno lobby,
  • Odpowiedz
@chudykbr: neymar akurat dostał słusznie
Montpellier grało wtedy już w 10 i po prostu sędzia nie chciał zaogniać atmosfery
Gdyby to zrobił w warunkach 11 na 11 odbiór byłby inny
I neymarowi wtedy chodziło o ewidentna prowokacje a nie joga bonito
  • Odpowiedz