Wpis z mikrobloga

Mój mózg ponownie wkroczył na jakieś dziwne tory myślowe i spodobał mnie się #citroen ds5. Konkretniej spodobała mnie się odmiana hybrid4 z jakże przedziwną konfiguracją hybrydy z dieslem. Jeździł tym ktoś? Miał ktoś? Nie ma jakiejś ogromnej ilości informacji o tym samochodzie, jedyne co idzie wyczytać, to to, że 2.0 hdi to całkiem niezawodne silniki i że zautomatyzowany manual jest nieco ospały i może działać dość dziwnie.
#samochody
  • 3
Mój mózg ponownie wkroczył na jakieś dziwne tory myślowe


@murmurlrl: Zabawne, dlaczego dziwne? Ja rozumiem, że to polska i tutaj, aby być kimś musisz mieć audi, bmw lub mercedesa ewentualnie corolle w leasingu, ale to właśnie zamykanie się jest słabe bardzo bo zwłaszcza obecnie jest multum różnych całkiem w porządku aut. Nic dziwnego, że mało informacji o tym aucie znajdujesz bo ich jeździ stosunkowo mało po Polsce jak sobie w google
@Cztero0404: Ależ to nie kwestia uprzedzeń. Moje obecne auto też jest dość egzotyczne, do tego stopnia, że momentami są problemy z częściami, a na naprawy wydałem już sporą sumę. Bardziej chodzi mi o kwestię niezawodności i tego jak sprawuje się układ hybrydowy.
@murmurlrl: wiem tylko, że hybrid4 ma lepsze zawieszenie od zwykłej wersji, która podskakuje i telepie się na każdej nierówności. Co do serwisowalności tego potworka to nic nie powiem. Reszta auta to "finał form" peugeota 307 - Platforma pf2, więc z dostępem do części pozahybrydowych nie powinno być problemu