Wpis z mikrobloga

Hej, czy jest jeszcze na tym #!$%@? portalu jakiś tag, na którym wrzucane są informacje o przebiegu wojny i o tym co się dzieje na froncie? Chodzi mi, żeby nie musieć przekopywać się przez tony gówna wysranego przez kacapskie robactwo.

#ukraina #wojna #rosja
  • 17
  • Odpowiedz
  • 5
@paniejanuszu: ten syfiasty portal sam się obraża na codzień przez tolerowanie tego kacapskiego syfu i robienie loda obajtkowi. Dlatego Pańska prośba zostaje odrzucona.
  • Odpowiedz
@Rizzin: moderacja nie ogarnia, ze trzeba dawac permy zamiast bana na 2 tyg, bo platny ruski troll po szostym banie za to samo sie nie nawroci. Dopoki tego nie bedzie, to bedzie zoo na tagu.
  • Odpowiedz
@Rizzin: a daj spokój. Sam jestem ciekaw jak tam POTĘŻNA kontroofensywa, ale nie da się o to spytać, bo zaraz cię ukrofile zaszczekają, że jak śmiesz o to pytać, a tak wogóle to operacja specjalna trzydniowa trwa już 1,5 roku itd. onuco.
A ja zwyczajnie chcę wiedzieć z obiektywnego źródła jak idzie, jakie postępy od początku, jak się front zmienił, jakie są przewidywania (mamy już sierpień) bez napinki z jednej czy
  • Odpowiedz
kacapskie robactwo


@Rizzin: no i widziz, sam jesteś częścią problemu. Ciebie nie interesuje obiektywny obraz, tylko ukraiński przekaz. Ten masz na każdym głównym polskim portalu informacyjnym.
Chyba, że dla ciebie kacap to zarówno rusek, jak i Ukrainiec (mentalnie), to przepraszam.
  • Odpowiedz
@Rizzin: jak jesteś jednym z tych co to nie akceptują żadnej krytyki pod kierunkiem ukrainy, to nie dziwie sie ze musisz banować co drugiego wykopka XD
  • Odpowiedz