Wpis z mikrobloga

„Ulotkarz” z grupy wagnera może być prowokacją polskich służb. Filmik jest tak zrobiony by można było go zrozumieć bez czytania żadnego opisu, jakby był wyreżyserowany. Najpierw widzimy człowieka w czapce, kamera podchodzi, robi zbliżenie na ulotkę która akurat jest idealnie zwrócona w stronę kamery, wystarczy tyko sekundowe zbliżenie, po czym przechodzimy spokojnie tuż przed podejrzanego któremu możemy się bez problemu przyjrzeć i który wygląda na żołnierza sił specjalnych. Czy prawdziwy terrorysta rozlepiał by te ulotki w biały dzień? Czy może to prowokacja mająca na celu wyłapanie potencjalnych terrorystów którzy się zgłoszą, tak jak to robią Amerykanie? A może to np. brytyjski lub amerykański „konsultant” który pomaga taką akcję przeprowadzić Polakom, bo pewnie sami by na coś takiego nie wpadli? Jakiś pomyleniec zobaczy takiego specjalsa na filmiku i sobie pomyśli że może łatwo do takiego towarzystwa dołączyć, chyba taki jest tego cel.
#rosja #ukraina #wojna
Pobierz hamterman - „Ulotkarz” z grupy wagnera może być prowokacją polskich służb. Filmik jes...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 12
@hamterman: jest dziwny, nie wiem, jak ja bym widział takiego typa co to robi to bym poszedł za nim. Zobaczył gdzie dotrze, zadzwonił na komendę, niech pojadą go zidentyfikują. Jak by nie przyjechali to bym zadzwonił do tvn, niech robią syf.
@dragon7 Ja bym zadzwonił na policję i szedł za nim. Może zdjęcie bym zrobił i tyle ale do głowy by mi nie przyszło by taki filmik nagrywać. Policja powinna go zatrzymać na 48h bo każdego mogą zatrzymać, mają do tego prawo, a tym bardziej kogoś podejrzanego o udział w grupie terrorystycznej. Bo budowanie siatki w Warszawie po to by np. coś wysadzić w centrum miasta nie jest przecież niczym niezwykłym, to realne