Wpis z mikrobloga

Opłaca się robić podziemia wieńczące i przeskoczyć do IV rangi mając 63 lvl, czy lepiej jednak wcześniej do 70lvl dobić? Jedyne co obecnie stanowi dla mnie jako takie wyzwanie to podbite o te 7 leveli NMD, czyli właśnie takie na których mam potworki na 70lvl. Dropu już praktycznie wcale nie znajduję lepszego od tego co mam, i wszystko salvaguje.
#diablo4
  • 10
@Mtsen: No właśnie u mnie problem jest ten że bez podbicia dungeonów do tego 70lvl potworków to się przebijam jak przez masło i jest zdecydowanie za łatwo, więc build chyba dobry(?). Jak nie ma za wskoczenie przed 70lvl na "czwórkę' żadnych negatywnych konsekwencji to spróbuję te podziemia wieńczące ogarnąć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@revoolution: POE jak dla mnie zbyt hardkorowe. Baldur raczej nie moje klimaty, zawsze jak próbowałem takich klasycznych RPGów to się odbijałem po kilkunastu godzinach przez natłok tekstów do czytania, co przy dłuższej grze było coraz bardziej uciążliwe. Zamiast grania to jakieś 90% czasu się spędzało na czytaniu opisów, opisów questów, dialogów, itemków, lokacji itd. Może BG3 dam szasnę kiedyś bo oceny ma świetne, ale na pewno za premierową cenę nie będę