Wpis z mikrobloga

instrukcja niejasna. Zbliżam się do 30stki i "uganiają się" za mną młodsi, nawet o 10. lat xd


@nutsheell: Tak właściwie to tylko dlatego, że jesteś kobietą. Ja takie '' związki '' nazywam fikcją, ponieważ nie związaliby się oni z tobą normalnie. Oceniają cię przez pryzmat tego co masz między nogami, a nie tego jaka naprawdę jesteś. Czy w twoim otoczeniu działa to na odwrót do drugiej płci? no właśnie ( ͡
@Zoriuszka: no to dobrze, bo ja też po negatywnych doświadczeniach nie szukam związku. Chociaż i z ons/fwb już zrezygnowałam jakiś czas temu, bo potem właśnie chcą iść krok dalej, są zazdrośni, piszą, że się zakochali. Za dużo problemów z tym
@Duszeczek: dziękuję za Twoją wypowiedź, jednak nigdzie nie napisałam, że jestem jakaś wyjątkowa, ja związków już dawno nie szukam, ewentualnie właśnie luźnych relacji koleżeńskich z seksualnym nacechowaniem. Odpisywałam mirkowi, który twierdził, że 30. lat to jakaś ściana dla kobiety gdzie tylko chlipie w kącie z samotności, natomiast ja zauważyłam wręcz wzrost powodzenia, pewnie też dlatego, że będąc młodsza byłam po prostu dość zahukana, nie wiedziałam jak o siebie zadbać czy wyeksponować