Wpis z mikrobloga

Witam anony , przychodzę dziś do was z wielką prośbą jakiś rok temu obejrzałem ze dwa odcinki takiego jednego anime , niestety potem miałem dość dużo na głowie i nie dokończyłem ,zapomniałem tytułu anime . Obecnie nie mogę nigdzie znaleźć nazwy tego anime . Jeśli zna ktoś nazwę opisanego anime proszę ojej podanie.
Anime opowiada o dzieciakach w szkole średniej nagle jednak wokół ich szkoły zaczyna rozpościerać się nieprzenikniona pustka, nauczyciel zniknęli a oni są pozostawieni sami sobie, szkoła dosłownie natychmiastowo zaczęła dryfować w czarnej pustce .
Niektóre dzieciaki w szkole zaczynają dostawać supermocny , grupa innych dzieciaków tworzy komitet straży szkoły czy coś w tym stylu ( wiecie ta mała grupka w japońskich szkołach co pilnuje porządku ).
Jeden typ z tej grupy ma ponoć moc rozkazania komukolwiek zarobienia czegokolwiek , kiedy używa swojej mocy na twarz osoby ukaranej nakłada się x .
Potem okazuje się że tak właściwie każdy morze używać tej umiejętności jeśli ktoś inny złamie zasady panujące w szkole .
W drugim czy tam trzecim odcinku trafiają na wyspę i starają się tam osiedlić.
  • 2
  • Odpowiedz