Wpis z mikrobloga

@MReX_: U mnie wymiana po 6 latach. Pierwsze mieszkanie kuoiłem w 2017. Potem pojawił się bobas, ale mieszkało się spoko. Jednak przy drugim bobasie zrobiło się ciasno, więc w tym roku kupiłem większe.
a stare sprzedałeś?


@Maxior99: nie sprzedałem, zostawiłem. Ale to dlatego, że pierwsze mieszkanie jest faktycznie fajne, w nowym budownictwie (oddanie było w 2017), z dużą ilością zielonego terenu między budynkami i sensowną lokalizacja. Gdyby to był stary budynek z lat 60 to pewnie bym sprzedał.
czyli wynajem?


@Maxior99: tak, pójdzie na wynajem. To małe mieszkanie, czyli takie jakie najczęściej są poszukiwane, więc idealnie się do tego nada.

A tak dla klarowności nowe mieszkanie już kupione, ale skończy się budować pod koniec roku, a potem jeszcze wykończenie ;)
Mam podobny dylemat tylko niestety to 2 pokoje + salon z aneksem więc nieoptymalne na wynajem


@Maxior99: Ja mam wrażenie, że już niedługo rynek się nasyci tymi mikroapartamentami i kawalerkami. Ludzie zaczną potrzebować normalnych mieszkań do życia. Tylko pytanie czy będą je wynajmować czy jednak będą woleli je odkupić. A może będziemy sklejać kawalerki w większe mieszkania :D