Wpis z mikrobloga

@Konferencja:

Nie wiem po co wdaje się z Tobą dyskusję skoro jesteś zwykłym sekciarzem spamujacym dla konfy w internecie i neo-faszystowskim podżegaczem.

Rozumiem, że odpowiedzialność zbiorowa dotyczy również Polaków czy tylko wybranych grup społecznych, na których obecnie można ugrać elektorat wśród łatwej do manipulowania patologii?

W czym wy się różnicie od nazistowskich Niemiec tworzących nagonkę na Żydów czy chorwackich ustaszy tworzących obozy koncetracyjnę dla Serbów? Łączy was jedno - próbujecie osiągnąć
Clefairy - @Konferencja: 

Nie wiem po co wdaje się z Tobą dyskusję skoro jesteś zwyk...

źródło: x

Pobierz
@Clefairy nie wiem co,kto itd.ale ja po prostu nie mam ochoty oglądać flagi ukainy,na budynkach urzędowych, środkach transportu itd..tak po prostu zwyczajnie,moze ze względu na historię,nie wiem ,jakos nie czuję sympatii,bo z jakiego powodu miałbym czuć?
jak obrzydliwymi musicie być ludzmi aby budować swój kapitał polityczny na tworzeniu fałszywej nagonki na niewinnych ludzi, którzy w dużej części uciekli z własnego kraju przed wojną i mordami?

Jesteście ludzmi bez kręgosłupa moralnego, istne karaluchy, napluć wam w ryj to za mało.

@Clefairy: Nagonkę na Ukraińców wymyśliliście wy, by atakować Konfederację, bo oni chcieli tylko ograniczyć przywileje nadawane Ukraińcom przez państwo i powstrzymać ukrainizację Państwa Polskiego, a wy kłamiecie, że