Wpis z mikrobloga

Caicedo do Lfc za 127 baniek euro. Jest na sali ktoś to OBIEKTYWNIE mógłby mi wyjaśnić, czy ten chłop jest warty takich pieniędzy?

Oglądałem parę razy Brighton, Caicedo to całkiem dobry piłkarz ale nie powiem, żeby wyróżniał się czymś specjalnym.

Ale oglądałem go Kownie przeciwko faworytom więc mogę mieć trochę zaburzony wgląd w sytuację.

#premierleague #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
@erni13: Nie, tak samo jak Rice nie jest wart takich pieniędzy. Po prostu kluczowa pozycja do obsadzenia w LFC, transfer wewnątrz Premier League do drużyny z topu. No i nie zapominajmy o tym, jak obecnie wygląda rynek transferowy.
  • Odpowiedz
@erni13: ogólnie to nie, sam fakt że odchodzi za więcej niż Rice jest śmieszne (tak wiem że Rice miał tylko rok kontraktu, a Caicedo ma do 2027). Jak popatrzymy na suche statystyki to jest to zawodnik, który w poprzednim sezonie miał liczbę odbiorów na podobnym poziomie co Thomas Partey, a był gorszy od Rica, Casemiro czy Rodriego. Natomiast miał najlepszą liczbę wygranych pojedynków.

Trzeba pamiętać, że jest to bardzo młody zawodnik,
Pucha12 - @erni13: ogólnie to nie, sam fakt że odchodzi za więcej niż Rice jest śmies...

źródło: obraz_2023-08-11_113919979

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Pucha12: Wlasnie chodziło mi o statystyki i skill. Bo oglądając go miałem wrażenie, że oglądam niezłego i aktywnego defensywnego pomocnika

Ale w sumie nic więcej, zwłaszcza do przodu nie grał nic ciekawego
  • Odpowiedz