Wpis z mikrobloga

Uczestnicy wykopoczty!

1. Jak większość z Was pewnie wie, o północy zostało przeprowadzone losowanie. Informacja na ten temat została wysłana na maila, nick osoby, którą się wylosowało należy sprawdzić na stronie wykopoczta.pl logując się kluczem, który dostaliście przy zapisach.

2. Nie do wszystkich dotarły maile – nie przejmujcie się, wszystkie ważne informacje zostały zawarte na stronie pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście. Staramy się naprawić to, aby maile dochodziły. Radzimy również sprawdzić folder Spam.

3. Proszę o dokładne przeczytanie bardzo ważnych informacji, które znajdują się pod Nickiem osoby, którą wylosowaliście, zanim zaczniecie zadawać pytania.

4. Proszę o bardzo częste sprawdzanie poczty mailowej!

5. Osoby, które mają małą aktywność bądź ich ostatnia aktywność była wieki temu proszone są o udzielanie się na mikroblogu lub w komentarzach ponieważ bardzo ciężko dopasować prezent osobie, która ostatni komentarz napisała pół roku temu. Więc jeśli nie chcecie dostać tylko Mikołaja z czekolady to zachęcamy do udzielania się bądź napisania kilku słów o sobie pod tym wpisem! Będzie to bardzo przydatne i będzie nam bardzo miło jeśli to zrobicie!

6. Co jakiś czas będę wołać uczestników żeby sprawdzić jak Wam idzie. :)

Pozdrawiamy i życzymy miłej zabawy :)

@Pan_Kaktus @Coletti1899 @Snap @evenstar @dzien_dobry @mateopoznan @Schulz @parachutes @bT4tgL @madretrudneslowo @MacDeez @aknochaco @RanyBoskieJestemKioskiem @tomekr1983 @tuhna @Mari_anna @koterro @neusimon @BQP @marcyshan @marysuistyczna @november @borntobewild @merqn @radeeek @exploti @play4off @cherry_lady @Pepegus @gregd @OrestesGaolin @bieskid @lolman @GrabkaMan @hatifnat @maddening @Ciamajdowy @suhy @karbowski @NieznanyAleAmbitny @deevee @butterfly @giker @micky1 @madev @zreflektowany @Aerials @gugas @kj5 @strzalkowicz PROSZĘ O PRZECZYTANIE WAŻNYCH INFORMACJI POWYŻEJ!
  • 278
  • Odpowiedz
do tego kogoś co mnie wylosował : lubię po pracy pyknąć w csa, studiuję filologię angielską, interesuję się prawie wszystkim (może nie motoryzacją i wyższą matematyką, ale poza tym różnymi dziedzinami). kocham słodycze (ale w cycki nie idzie ;( ), zwierzaki i takie takie.
  • Odpowiedz
Może jakąś książkę ciekawą?... Jestem szczęśliwą personą. :-) O, wiem! Może być kilka jajek niespodzianek, bo potrzebuję tych takich jajeczek ze środka, żeby użyć ich pośrednio, celem przygotowania niespodzianki dla mojej Ukochanej! :-)
  • Odpowiedz
Parę słów o mnie:

Ogólnie nie lubię ludzi, strasznie mnie denerwują. Mam mało znajomych bo dokładnie ich selekcjonuję. Potrafię w większym gronie w ogóle nie rozmawiać z ludźmi którzy mnie nie interesują. Nie lubię tłumu. Nie interesuje się niczym szczególnym, wszystkie pasje i zamiłowania już dawno odeszły. Dużo czytam ale porzuciłem papier na rzecz Kindla. Jestem rasistą i ksenofobem. Muzyki słucham tylko z radia jak pracuję albo jadę samochodem. Filmów już od
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: To nie muszą być szczegółowe zdjęcia każdego prezentu, to ma być zdjęcie poglądowe zawartości koperty, jak kupisz to co masz kupić to zrób temu fotke i dopiero włóż do koperty :)
  • Odpowiedz
@kicioch: Hmmm. Brakuje pomysłów autorom wykopoczty? Przeglądacie i kopiujecie prezenty:P Tak na poważnie, to dziś wieczorem zrobię fotkę, ale meila nie dostałem, więc skąd będę wiedział komu, jak nie naprawicie? W kopertę nie zmieszczę się:)
  • Odpowiedz
@kicioch: do mnie na szczęscie po dłuugich godzinach e-mail doszedł! Uff! :) A jakby ktoś miał ze mną problem to mieszkam w Anglii, lubie góry, zwierzęta, sama mam 2 szczury, interesuje się tańcem, fitnessem, sztukami walki, tatuażami, piercingiem oraz kocham Anime i Japonie. Od 11 lat jestem wegetarianką więc za pasztet podziękuję :) Kocham Polskie słodycze ale nienawidzę krówek, chałwy i ptasiego mleczka... :D I zbieram pocztówki z całego świata
  • Odpowiedz
@mjfotocompl: Serio sądzisz że będę sobie przeglądać z chęcią 350 prezentów? Już po 10 będziemy mieli dość :) Maile naprawimy - nie bój się, dużo ludzi ma ten problem więc nie masz się co martwić :)
  • Odpowiedz
@kicioch: :P Drogi/a wykopowiczu/ko wysyłający/a mi prezent. Lubię kostki rubika, naklejki się zdzierają średnio 1x na miesiąc. Naklejki można dostać spokojnie na allegro. Kostka rubika to 5x5x5, ale bardziej są potrzebne na kostkę 7x7x7
  • Odpowiedz
Mam xboxa, czytam dużo książek, jaram się polityką, słucham praktycznie wszystkiego od rapu po rock, od techno do klasyki, jestem sympatycznym chłopakiem z sąsiedztwa :)
  • Odpowiedz
ja się ucieszę ze wszystkiego co będzie związane z motoryzacją (bardziej rajdy niż wyścigi): jakaś fajna książka na temat rajdów lub wyścigów, kalendarz, kubek lub coś zbliżonego tematyką :-)
  • Odpowiedz