Wpis z mikrobloga

@WaniliowaCola: ale masz jakąś powłokę którą chcesz oszczędzić i dlatego chcesz próbować z chemią czy możesz sobie pozwolić wjechać z cleanerem/pastą finishową i ściągnąć sobie wszystkie osady razem z woskiem?

Z WSR to zaczynaj od najmniej agresywnych, czyli najpierw możesz umyć element skoncentrowanym kwaśnym szamponem (polać po prostu z butelki w rękawice i tym myć, nie bawić się w rozcieńczenia), potem masz dedykowane water spot removery, a na samym końcu Aqua
  • Odpowiedz
@klotz: Mam powłokę ceramiczną więc chciałem najpierw jakąś chemią. Trochę miałem inne wyobrażenie o ceramice i najchętniej bym ją zdjął bo nie mam aż tyle czasu żeby za każdym razem auto pucować na myjce, ale no tak jak mówie chce spróbować jakimś produktem dedykowanym, ale tyle tego jest że chciałbym coś sprawdzonego.
  • Odpowiedz
@WaniliowaCola: No żeby nie wydawać za dużo spróbuj najpierw szampon z Elite Detailer Apple Mint (możesz użyć hardkorowego stężenia np 100 ml na 10l w wiadrze, albo wręcz lać czystym pod rękawice, nawet jak nie pójdzie to za 20 pare złotych zostaniesz z litrem fajnego szamponu do mycia.

Jak to nie zadziała (a jeśli słońce je wygrzało to jest na to duża szansa że nie zejdą całkiem) to może FX Protect
  • Odpowiedz