Wpis z mikrobloga

@pw1: jezeli zdecydujesz się opłacić chyba do 7dni to można zapłacić połowę (albo jakąś zniżkę dostać) - 3 lata temu tak było
via Wykop
  • 0
@fff112: @josan dostałem 180 euro za złe parkowanie (80 euro opłaciłem na miejscu za lawetę, 100 mam do zapłacenia w terminie 20 dni z rabatem, bez rabatu byłoby 200 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)). No i się zastanawiam jakim sposobem do mnie dotrą, bo policjant z mojego dowodu spisał tylko imię i nazwisko.
Jedyne wyjście jakie widzę to takie, że odezwą się do wypożyczalni w tej sprawie,
@pw1: nie mam pojęcia, zastanawialem się nad tym, ale sytuacja może być różna, co jeżeli będziesz kiedyś gdzieś leciał z przesiadka w Hiszpanii i Cię zhaltuja za nie opłacony mandat? Ja wyszedłem z założenia że już lepiej mieć to z głowy (ja dostałem zdjęcie za przekroczenie prędkości, wypożyczalnia udostępniła moje dane)
@pw1: zależy na jaką kwotę - do 50 euro - raczej nie ściągają międzynarodowo, gdyż koszt jest większy od zysku. Przy niskiej kwocie - najwyżej jak kiedyś będziesz w Hiszpanii jak pisał @josan to zmuszą Cię do zapłaty jak złapie Cię policja. Mogą też Cię wpisać na jakąś listę dłużników i możesz mieć problem, gdy będziesz się starał coś kupić na kredyt w Hiszpanii. Wyjdź z zasady - naważyłeś piwa to