Wpis z mikrobloga

@pearl_jamik: Co to znaczy full pakiet? Jest ochrona zniżek AC, jest stała suma ubezpieczenia samochodu, jest udział własny w każdej szkodzie, jest naprawa w ASO, jaki jest assisatnce? Samochód w leasingu?
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: Jest za dużo zmiennych, marka, model, kod pocztowy i wiele wiele innych czynników które maja wpływ na składkę, jedni powiedzą że to dużo bo za podobne płacili 5.000zł a inni że bardzo mało bo za podobne płacili 12.000zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@sayanek: Ja wiem, że dużo zmiennych, chciałem tylko ustalić baseline kwoty, czy mnie nie dymają, bo nigdy w życiu nie miałem tak drogiego auta i nie płaciłem AC, bo jeździłem gównoautami, których nikt by nie ukradł.
  • Odpowiedz
@pearl_jamik: Wyglada Ok. Ostatnio przedłużyłem właśnie OC+AC+inne pod leasing, auto za 480 tys. zł, za pierwszy rok wyszło mnie 15.8k, w drugim roku zmieniłem ubezpieczalnie i zawołali mi 14k zł.
  • Odpowiedz
@sarajewo92: Zajmuje się trochę programowaniem, trochę sztuczną inteligencją, jeszcze paroma innymi rzeczami. Spokojnie da się dostać leasing na auto za pół miliona, i nie trzeba mieć jakieś olbrzymiej stawki za swoją pracę. Myślę, że za 125 zł/h już da radę spiąć domowy budżet z takim autem.
  • Odpowiedz