Wpis z mikrobloga

@Krowoglowy: wlasnie przez takie podejscie samsung ma w dupie swoje telefony, taka prawda, wiele slabszych hardwerowo pewnie dostanie aktualizacje, i nie mow ze by zle chodzil na s3 ten andek, po prostu sprzedali co mieli sprzedac, wypuszoczony nowy model, wiec mozna #!$%@? stare modele, taka prawda, takie jest podejscie tej firmy, a ludzie im na to pozwalaja, ja osobiscie nigdy raczej juz samsugna nie kupie, to znacyz ja nie mialem,
  • Odpowiedz
@Krowoglowy: wiadomo, ale korpo robi to co moze, jak jej pozwalaja na to jej klienci to bedzie to robic, taka prawda :) jakby pisali do Ciebie w wiadomosciach Ty #!$%@? #!$%@? dajesz nam sie #!$%@? w dupe i tak kupisz nastepny produkt i bedziesz kupowac, to oni beda tak robic dalej, wiadomo :)
  • Odpowiedz
@porque: Nie wszystko jest zależne od producenta telefonu. Wystarczy ze jakis producent podzespołu nie wypusci sterowników (czyt. Nvidia dla HTC).
  • Odpowiedz
@maxver: no to wiadomo, to juz nie zalezne od nich i to mozna zrozumiec i wtedy miec zal co najwyzej do nvidii, to jest zrozumiale, przynajmniej dla mnie, jak nie zalezy od nich :) no i tez np jakby samsung wydawal akutalizacje, a np operatorzy gsm nie pozwalali na nie przez swoj brandowany software i trzeba bylo czekac na ich laske, to tez jestem w stanie zrozumiec, ale takie olewanie
  • Odpowiedz
@maxver: w sumie czemu nie :D nie ze tylko ja o samsungu mowie, chodzi tez o pozostale marki, ktore tez czesto robia tak samo, moze do galaxy s :D nie koniecznie :D ale wiesz nie mow ze by nie wypadalo do s3 tej aktualizacji, po prostu moja to w dupie i im sie nie chce :)
  • Odpowiedz