Wpis z mikrobloga

@Lilac Myślę, że zasada jest prosta i taka sama dla wszystkich chinoli z cache czyli: kanały mało popularne tną ciągle, a te popularne tylko czasami. Czy to kcccam czy inne dhoomy i egygoldy - gówno, które albo tnie albo jest offline, do sporadycznego oglądania spoko
  • Odpowiedz
@Lilac: @badziebadla bzdury tu wypisują wynikające z niewiedzy albo posiłkowania sie jakimiś starodawnymi zasadami działania oscam. kccam MUSI #!$%@?ć jak i inne źródła. To że komuś coś nie bangla wynika z burdelu narobionego w konfiguracji oscma. Na screenie log z darmówek . zgodnie z tym jak trzeba są 2x oscam. 1x oscam serwer (małe okno) i oscam klient (dekoder). nie ma opcji żeby się cokolwiek zacinał…o
wojciet - @Lilac: @badziebadla bzdury tu wypisują wynikające z niewiedzy albo posiłko...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-08-13 22-13-51

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojciet ta, to podaj złotą konfigurację oscama po której nie zacina. Miałem różne wersje oscamów i na każdej taka sama zasada. ewentualnie napisz jak zainstalować dwa oscamy na jednym dekoderze, pewnie się nie da albo Rocket science, na który czasu i umiejętności nie ma 90% użytkowników
  • Odpowiedz
@badziebadla: cały problem polega na tym, że nie trzreba w zasadzie niczego konfigurować. wpisy lub opcje jakie polecacie sobie na tym tagu w większości mają charakter czysto historyczny podług współczesnych oscam. owszem warto znać kilka podstaw opisanych https://wiki.streamboard.tv/wiki/OSCam/en ale to trudna lektura ale da się z niech wyłuskać wile rażących błędów jakie na tagu są powielane. co do instalacji prawilnych 2x oscam to da się to zrobić jednym skryptem łącząc
wojciet - @badziebadla: cały problem polega na tym, że nie trzreba w zasadzie niczego...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-08-14 00-38-50

Pobierz
  • Odpowiedz
@badziebadla: a tu masz oscam jako serwer i oczywiście darmówki z generatora. czasy odpowiedzi z neta t mobile po wifi. jedno zapytanie stb to kilka odpowiedzi z catche oraz host. brak jakiejkolwiek konfiguracji, nie wiem jaka wersja oscam i mam to w dupie. koszt 0 zł i o jakimkolwiek zacinaniu nie ma mowy a mam nagrania po 14h
wojciet - @badziebadla: a tu masz oscam jako serwer i oczywiście darmówki z generator...

źródło: serwer

Pobierz
  • Odpowiedz