Wpis z mikrobloga

Obalam mit dotyczący #p0lka. Dużo przegrywów sapie się, że nasze witaminki dopiero niedawno zaczęły rozglądać się za obcokrajowcami.
Otóż nie tym razem. Dawanie obcym jest PRZYCZYNĄ postania naszej puli genetycznej. Dobrze słyszycie! Od czasów starożytnych p0lki pluły na Borzydarów, Przemysławów i innych Ziemiowitów. p0lka na widok brudnego, owłosionego jak małpa wikinga Bjorga miała gejzer w gaciach!!! (czy co tam wtedy nosili). Bezlitośni niczym żywioł Skaldowie, urzekając nasze witaminki historiami z mitologii (oraz kutangą godną Odyna) użyźniały nasze płodne ziemie nadludzkimi genami. Proceder ten trwał, trwa i trwać będzie dopóki nie zabije nas wojna atomowa lub globalne ocieplenie. Jak to przeczytałem to pomyślałem że to mrzonki niczym z mitologii nordyckiej, ale lurkowałem Facebooka i okazało się że moja Pani przedszkolanka ma męża i kilkoro dzieci z Norwegiem! Żebyście zobaczyli wynik ich mieszania genów, perfekcyjne twarze i sylwetki. Geny potomka Odyna są tak silne że urodziła 4 facetów! mają kilkanaście lat ale nawet przed pokwitaniem mają więcej testosteronu niż większość bywalców tagu.
Biada i trwoga dla każdego polaka który urodził się z kawałkiem mięsa w spodniach!

#blackpill trochę #harlekinydlaprzegrywow ale ostatecznie #takaprawda XD
Matis666 - Obalam mit dotyczący #p0lka. Dużo przegrywów sapie się, że nasze witaminki...

źródło: temp_file.png6390059153054768930

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matis666: zgadza się, moja żona ma śniadą karnację, tak samo jak jej matka i babcia bo prababka upuściła szpary jakiemuś turasowi w XIXw.
  • Odpowiedz