Wpis z mikrobloga

Hej, założyłem sobie konto na #utest zrobiłem 16 części kursu w tej akademii, zrobiłem praktyczne zadanie, znalazłem i zgłosiłem buga na stronce.

Nie mogę przejść dalej jeśli chodzi o akademię, jest jeszcze kilka części do zrobienia, puści mnie dalej gdy za 24h zamknie się to zadanie praktyczne?

Traktuję to jako nowe doświadczenie i bardziej dorobienie do pracy pełnoetatowej, jakieś porady na początek?

Skupiałbym się raczej na przechodzeniu przypadków testowych niż szukaniu bugów kto pierwszy ten lepszy.

W sprzęt nie będę inwestował, wystarczy mi win10 i android na razie.

wołam @Rabusek bo zanim założyłem konto to trochę czytałem i widzę, że mocno tam działasz :)

Na razie mam status unrated, zrobiłem tyle ile jest na screenie, profil w 97% wypełniony. Będą mi sami proponować testy czy mam szukać i dołączać do tych które mi pasują?

#testowanieoprogramowania
PanDanda - Hej, założyłem sobie konto na #utest zrobiłem 16 części kursu w tej akadem...

źródło: temp_file2474103386747989729

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
Na razie mam status unrated, zrobiłem tyle ile jest na screenie, profil w 97% wypełniony. Będą mi sami proponować testy czy mam szukać i dołączać do tych które mi pasują?


@PanDanda: wyślij mi id na pw :)

W sprzęt nie będę inwestował, wystarczy mi win10 i android na
  • Odpowiedz