Wpis z mikrobloga

#mecz #rakow Dawno nie byłem na żadnym meczu, może ktoś bardziej obeznany mi powie.

Który sektor jest przeznaczony dla sympatyków Rakowa w meczu rewanżowym? Czy mogę bilety kupić normalnie przez stronę Arisu czy powinienem to zrobić jakoś inaczej?
  • 4
  • Odpowiedz
@MG78: każdy klub ma to troche inaczej poukładane a nie sądze żebyś tu znalazł wielu ludzi regularnie chodzących na Aris.

Najlepiej po prostu napisz maila/na TT do klubu, powinni Ci wyczerpująco odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@MG78: https://www.facebook.com/WiecznyRakow/posts/pfbid02rQDXLfmps1UMV76pdEd4Axs9P3Yta7inL1g5rvpNcZzp76CPKU1vjEFRBkYarTvkl
15 sierpnia Raków w kolejnej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów zagra na Cyprze z Arisem Limassol. Zainteresowanych wyprawą zapraszamy do Medalik - Sklep Kibica. Przy zapisach podajecie imię, nazwisko, numer dokumentu z którym będziecie podróżować (paszport lub dowód osobisty) oraz adres mailowy na który dostaniecie szczegóły wyjazdowe.
W Medaliku płacicie przy zapisach za bilety na mecz - 15 €, lub w przypadku osób poniżej 14. roku życia - 1 €.
  • Odpowiedz