Wpis z mikrobloga

Znowu potrzebuje pomocy motoryzacyjnej:
szukamy auta 7 osobowego z napędem 4x4, coś wyższego, odpadają vany rodzinne ;) Budżet powiedzmy 40tys. Przeglądam Pajero 3, Fiata Freemonta, Discovery 3, KIA Sorento.. ale nie wiem co z tego będzie najlepsze. Ewentualnie macie jakieś sugestie? Za wynalazki typu MB GL450 dziękuje ;)
#motoryzacja
  • 15
Za wynalazki typu MB GL450 dziękuje ;)


@PabloJ: Tak właściwie to ten MB jest najmniejszym wynalazkiem z tego co wymieniłeś, po ludzku byś napisał: MB mi nie polecajcie bo jest poza moim zasięgiem finansowym zamiast jakieś pajacowanie o wynalazkach

Zerknij jeszcze na Pacyfike ale tam też chyba duże motory są
  • 1
@Kroledyp: oczywiście, że po za budżetem. Nie oszukujmy się, do 40k nie kupie GLa w przyzwoitym stanie, nie mówiąc o dobrym. Rynek przejrzany i większość to ulepy, a za dobry egzemplarz trzeba x2 mój budżet wyłożyć
  • 0
@artiom143: właśnie wiem, ale przy mojej rodzinie oraz potrzebach tylko terenówka 7os wchodzi w grę.. Freemont wygląda rozsądnie bo nie są dojechane off roadem, ale z drugiej strony ich diesel w automacie to dramat..
@PabloJ: Jeśli chodzi o volvo xc90 to tutaj masz ciekawy materiał od gościa który ma spore doświadczenie w grzebaniu w tych autach, sporo mówi o nich. Temat jakoś zaczyna się od 5 minuty i później jakoś w połowie
Kroledyp - @PabloJ: Jeśli chodzi o volvo xc90 to tutaj masz ciekawy materiał od gości...