Wpis z mikrobloga

Cześć, po nie wiem nawet ilu juz latach mój Pocketbook Basic Touch 2 wyzionął ducha i czas kupić coś nowego. Czytając opinie o Pocketbooku Touch Lux 5 można trafić na wiele opini o kruchości tego sprzętu i pękających ekranach nie wiem czy warto ryzykować prawie 600 złotych na coś co rozpadnie się w rękach po takim czasie? Jakie są wasze opinie o tym sprzęcie? Czy lepiej nie ryzykować dorzucić parę grosza i kupić Kundla PW5?
#ebooki #kindle #pocketbook #czytajzwykopem #czytniki
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek: Jednak cały czas zastanawiam się nad trwałością konstrukcji, wszędzie można natrafić na komentarze o szklaności sprzętu PB, tak wiem sam ze swojego korzystałem prawie 10 lat, ale w myśl zasady "kiedyś to było" nasuwają mi się złe myśli o tym sprzęcie
  • Odpowiedz
@Yanush3564: Zaglądnij do recenzji, tam dałem zdjęcie ze środka - w Erze jest kratka na baterię, żeby nie walnęła w ekran. Obudowa jest wzmocniona, dlatego Era jest cięższa. Przez rok od premiery widziałem jeden komentarz, że komuś się rozwalił ekran. To niezły wynik jak dla mnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cyfranek: dziękuję, recenzję przeczytałem i faktycznie zdjęcie środka nie wygląda jak moja praca elektroniki w czasach technikum ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego nie można powiedzieć o tanszych modelach PB, może faktycznie warto trochę dołożyć bo ze starego modelu i środowiska byłem bardzo zadowolony
  • Odpowiedz