Wpis z mikrobloga

@Zipperek: Jeszcze jest Wolfenstein z 2009 roku i Old Blood, który jest stand alonem na silniku New ordera (w zasadzie to prequel w czasach II WŚ w przeciwieństwie do lat 60 w New Order i New Colossus, więc bliżej klimatem do starszych części)
@pomywacz: Ten 2009 to tematycznie w sumie chyba jedyna bezpośrednia kontynuacja RTCW, bo kolejne części to soft reboot serii tak naprawdę (chociaż w dalszym ciągu są kontynuacją Wolfa 3d, bo Mecha-Hitler jest kanoniczny do nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
@Mtsen: jarałem się tym wolfem z 2009 na trailerach, dlatego że RTCW to jedna z ulubionych gier. Ale jak przyszło co do czego, to było kiepsko bardzo :/ przynajmniej tak to zapmiętałem, jakoś nijak się miało do RTCW a już szczytem było jak w jakiejś misji trzeba bylo iść za jakimś gościem i wuj wie gdzie poszedł, z godzinę łąziłemw poszukiwaniu typa i nic :( no i sobie dałem spokój
@pomywacz : wez sobie Game Passa na PC za 4 zł na miesiac i ograj wszystkie. Ja aktualnie pierwszy raz ogrywam te nowe części. No i przy okazji jak skonczysz to zostanie Ci czasu na stestowanie innych gier w game pasie. Widze ze New Order Ci nie podeszlo ale warto przejsc tylko po to, zeby zagrac w New Collosus. Co za gra! #!$%@? nazistów zawsze na propsie