Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy ktoś o hui chodzi z tymi przesyłkami olx?
Wystawiam coś i każdy się pyta czy przesyłka olx, piszę że nie, kasa na konto i wysyłam paczkomatem, jak zawsze.
Dobrze rozumiem, kupujący wpłaca kasę, odbiera paczkę i jak potwierdzi u olx że wszystko jest ok to ja dostaje kasę?
A co jak trafię na skamera i on po odebraniu towaru napisze do olx że dostał pół kilo ziemniaków, jakie są sposoby na ochronę sprzedającego w takim wypadku?
#olx
  • 5
@Stan_Przedzawalowy: taka prawda znam przypadek #!$%@? przez OLX bez zadnego wyjasnieniana ok cene 2 piw w barze. Mnie chceil tez bo gosc sie #!$%@? ze kupilem to za grosze a mu opylilem po cenie ok rynkowej, nazwal mnie oszustem! Ale olx olal go na szczescie. Nic za 500 bym tak nie wysylal. Przez przesylki OLX przeszlo u mnie dziesiatki i wiecej paczek. Dlaczego to ludzie chca? Ludza sie bezpieczenstwem a przedewszystkim
@Stan_Przedzawalowy: Najlepiej dać w treści ogłoszenia że tylko odbiór lub wysyłka po przedpłacie, choć i tak trafią się jednostki co nie zrozumieją, pewnie dłużej poczekasz ale w końcu i tak sprzedaż, sam to już przerabiałem