Wpis z mikrobloga

@Runaway28: I hobby znajdź, zapomniałeś o tym że, najpierw musi nauczyć się żyć w symbiozie i zgodzie z samym sobą, otoczeniem i naturą a dopiero kiedy będzie szczęśliwy sam z sobą odnajdzie szczęście w drugiej osobie. I ostatnie musi być zabezpieczony finansowo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Takie porady są najlepsze ( ͡ ͜ʖ ͡) Złoto nad złoto ( ͡º ͜
@Zwierz33: Opisujesz moja sytuacje teraz, mi zajęło lata żeby jako tako wyleczyć się z fobii społecznej podnieść też chociaż trochę swoją samoocenę. No i teraz 30 lvl i wszystkie wartościowe różowe które jako tako znałem są zajęte i mają dzieci. Ktoś tu pisał że mu zajęło 7 miesięcy aby wyjsc z przegrywu. XDDD Nikt nie wychodzi z przegrywu 7 miesięcy w ogóle mało kto wychodzi. Więc pewnie ten koleś nigdy nie
@Runaway28:

zajęło 7 miesięcy aby wyjsc z przegrywu.


Zależy jak długo był w tym stanie i jak wyglądał ten przegryw. Bo ludzie tu na tagu mają dziwne przekonanie że, przegryw to zawsze krzywy ryjec albo pryszcze na dupie, niski wzrost itd... Różne mogą być przyczyny łącznie z miejscem zamieszkania bo jeśli mieszkałbyś w dupie powiedzmy dosłownie w lesie to można sb. wychodzić cały dzień z chaty i gówno to da. Może