Wpis z mikrobloga

@tomo1111: no nie było i co tacy wracający zyskali? Gówno. Oni mieli gorzej, dzieci miały gorzej, wnuki miały gorzej. Mieliby lepsze życie za granicą, a do tego w tej chwili mogą się w grobie przewracać widząc, że owocem ich pracy i odbudowy po wizycie rosjan jest wybór prorosyjskiej partii do sejmu xD

Życie jest za krótkie, żeby pracować dla idei.
@Ogau: to idź i miej pretensje do swoich dziadków, pradziadków o to że przelewali krew, pot i odmawiali sobie tylko po to żebyś ty mógł żyć w wolnym państwie, z tradycją i kulturą. No, ale takie poglądy to ludzie mają tylko w internecie z tego co widzę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@tomo1111: jakbym tylko miał maszynę czasu to bym im powiedział, że mają #!$%@?ć na zachód w 38 i niech nawet nie myślą o powrocie. No ale jest jak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

takie poglądy to ludzie mają tylko w internecie z tego co widzę


@tomo1111: wyjdź ze swojej bańki. Otaczasz się "patriotami" i myślisz, że wszyscy są tak głupi, że walczyliby za Polskę albo tu
@Ogau:

wyjdź ze swojej bańki. Otaczasz się "patriotami" i myślisz, że wszyscy są tak głupi


Nie moja wina że ciągle trafiam na takich ludzi - od pracy w korpo po znajomości poza pracą. Może ty powinieneś wyjść z wykopu/internetu i zacząć poznawać ludzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Statystyki mówią jasno że gdy tylko inicjatywę przejęli ukraińcy to zaczęły się powroty z migracji.
Co więcej większość ukraińców siedzi
Statystyki mówią jasno że gdy tylko inicjatywę przejęli ukraińcy to zaczęły się powroty z migracji.


@tomo1111: i 100% już wróciło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież to nawet potwierdza to, co mówię - większość ludzi jest głupia (statystyki tak mówią) to i marnują najlepsze lata życia na froncie lub w gruzowiskach. Mądrzejsza część zostanie i zadba o siebie
@Ogau: Powiedz to samo swojemu dziadkowi i swojej babci. To samo powiedz swoim rodzicom że twoi pradziadkowie byli głupi, a ty dzięki nim możesz sobie w spokoju pisać takie wysrywy na wykopie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Powiedz to samo swojemu dziadkowi i swojej babci


@tomo1111: nie żyją, ale połowa z nich była alkusami, a drugi dziadek zmarł na raka, bo palił nałogowo fajki, więc na pewno mądrzy nie byli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To samo powiedz swoim rodzicom


@tomo1111: nieraz mówiłem, że obrona tego kraju to frajerstwo. Co jeszcze mam zrobić?

dzięki nim możesz sobie w spokoju pisać takie wysrywy na wykopie