Wpis z mikrobloga

#danielmagical pamiętajcie jedno. Nie ma co stawiać na chłopa, który nawet nie pokazał swoich umiejętności. A mam tu na myśli to, że bidul zawsze tylko pokazywał zdjęcia z treningów jak stał z fasem lub ze swoją ekipą. A może on tam nic ne trenuje a tylko ręczniki podaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę beka żeby tyle lat trenować i nic nie umieć. A ta walka w clout to na 100% już po akcji z prime oboje wiedzieli, że tam zawalczą, więc i nawet ten miesiąc przygotowania by mu dużo dał. No ale jak się jest upośledzony i urodzony jak starszy brat w cugu alkoholowym to i poprawnego funkcjonowania mózgu brak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla bidula to chyba już koniec kariery fighterskiej bo ludzie zobaczyli jego poziom w oktagonie i to strata czasu. #famemma #cloutmma
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Kuntakinte666: genów nie, ale nie ma co odrazu wszystkiego stawiać na zawidnika który ani 1 próbki swych umiejętności nie pokazał. A cios pomimo 4 przegranych na 5 walk to już jakieś doświadczenie miał. Nie kibicowałem ani 1 ani 2, ale chociaż dostałem walke na poziomie jaki oczekiwałem po nich i jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dawidczeta: Łukasz Magical to drugi BONUS BGC - będzie mieć 10 walk i wszystkie przegra. z Fasem nie da się wygrywać, bo ruchy tak jak i umysł są zwyczajnie upośledzone a nauka dla takiej osoby to jak rzucanie grochem o ścianę.
  • Odpowiedz