Wpis z mikrobloga

@JPRW powiedział typ co siedzi 24h na dobę na ukraińskim tagu XD
No i bardzo przepraszam że śmieje się z wykopowych ameb. W ramach przeprosin wrzucę trochę legit info z ukraińskich mediów, jak np „przechwyconą rozmowę” ruskich soldatów, którzy gadaja jak to boją się bitnych Polaków
@robertkk: dla takich imbecyli jak ty, każdy kto nie pisze gowno spamu jaki wy produkujcie, to agent obcego wywiadu
Powstanie Warszawskie tłumili Niemcy razem z Ukraińcami a skala okrucieństw naszych „ukraińskich bratanków” byli przerażeni sami Niemcy, ty amebo bez grosza godności
Powstanie Warszawskie tłumili Niemcy razem z Ukraińcami a skala okrucieństw naszych „ukraińskich bratanków” byli przerażeni sami Niemcy,


@huncwot_: Akurat udział Ukraińców w tłumieniu Powstania Warszawskiego był minimalny. Więcej już by można napisać o zbrodniach Azerów. Nie wspominając oczywiście o Rosjanach.
@huncwot_: Historycy siedzą po archiwach, analizują źródła, weryfikują dane i po co to wszystko, skoro przyjdzie geniusz wykopowy i wrzuci jedno zdanie z opowiadania i cyk, temat zamknięty?
@huncwot_: za to rosyjskie ściery do odłogi są odpowiedzialne niemal w całości m. in. za najgorsze epizody pacyfikacji Ochoty. Untermensche rosyjskie wręcz masowo się garnęły do takich oddziałów jak RONA czy jednostek kozackich.

Jedną z nielicznych rzeczy, za jakie należy cenić Wielkiego Gruzina to to, że po wonie zrobił z #!$%@? do Własowa (tymi, które były w jego zasięgu) porządek.
@JPRW: pewnie często to wypominasz wykopom które są w stanie uwierzyć w najgłupszą bzdurę, ważne tylko by pisało, to co chcą przeczytać
napisz jeszcze, że Hłasko też pewnie dostawał 50 kopiejek za wpis i cyk, pora na CSa
napisz jeszcze, że Hłasko też pewnie dostawał 50 kopiejek za wpis i cyk, pora na CSa


@huncwot_: XD Hłasko napisał opowiadanie - fikcję literacką, rozumiesz? To nie relacja z powstania, to nie są jego wspomnienia, to jest opowieść narratora tekstu. Powiesz mi, sięgnąłeś kiedyś po ten tekst? Oczywiście, że nie sięgnąłeś tylko po prostu kopiujesz obrazek znaleziony gdzieś w necie. Ale ja sięgnąłem za ciebie (pic rel).

I teraz mi powiedz:
Pobierz
źródło: gloygvp