Wpis z mikrobloga

Szukam telefonu do 2000-2500zł, potrzebuje telefonu do codziennych czynności jak dzwonienie, pisanie, słuchanie muzyki. Aparat mnie nie obchodzi, zależy mi na dobrej pracy baterii i co chyba najistotniejsze na wielkości xD bardzo bym chciał żeby miał nie duże wymiary (coś w stylu zenfone 8, pixela 7).
Fajnie by było jakby miał jeszcze NFC i nie zaczął mulić po roku korzystania jak mój poprzednik od Xiaomi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #telefon #telefony #android #gsm #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
@m4lp4: jak nie chcesz zamulującego telefonu po czasie na androidzie to polecam iphone'a (xD). Używałem sporo androidów i każdy prędzej czy później zmula. Iphona kupisz nawet tą wersję najbiedniejszą i 3 lata czy 4 mijają a sprzęt dalej szybko działa.
  • Odpowiedz
@m4lp4: 2500 zł to już ta kwota, że można wyczaić iphona 12 w jakieś promocji.

Ja kiedyś robiłem tak że po prostu rootowałem sobie androida i instalowałem jakąś wersję vanila i to najlepiej działało wtedy ale to było z 4 lata temu, może android się zmienił.
  • Odpowiedz
@m4lp4: 2 czy 3? : ) Nie bedziesz zawiedziony tak czy siak. Duzym plusem jest niemal "czysty" Android bez żadnych #!$%@? nakładek aka. Samsung czy Xiaomi. Czystszego ma już tylko Pixel chyba.
  • Odpowiedz