Wpis z mikrobloga

#bezpiecznykredyt #kredyt2procent
Hej, czy to normalne, że mój doradca wysłał wnioski 14 lipca, i nie mam żadnej odpowiedzi z PKO BP?
Pekao sa i alior odpowiedzieli w kilka dni cokolwiek, że np. potrzebują jakieś dodatkowe dokumenty. Dzwoniłem do banku pko bp, umówili mnie na rozmowę z lokalnym doradcą i dostałem informację, że wniosek nie został nawet zarejestrowany w systemie.
Czy to normalne? Jak jest u was?
  • 11
  • Odpowiedz
@Tor34ps: Masz alerty BIK? Jak nie to sobie aktywuj i zobaczysz kiedy Ciebie spradzaja.

Ps i powiem Ci ze masz słabego doradce jak banki potrzebuja dodatkowych dokumentów, on dostaje ok 9-10k za tą imprezę i za pierwszym strzałem powinien wszystkie dokumenty potrzebne zabrać od Ciebie
  • Odpowiedz
@Tor34ps normalna sprawa. Teraz pewnie się czeka z miesiąc na rejestrację. A w PKO BP alert z BIKu jest w momencie zarejestrowania wniosku, więc polecam sobie ogarnąć alerty BIK to się dowiesz, kiedy Twój wniosek zarejestrują.
  • Odpowiedz
  • 0
@bi-tek nie mam alertów BIK, ale faktycznie trzeba o tym pomyśleć. Tak też mi się wydaje, że doradca nie podołał do końca jak trzeba, ale no nic już z tym nie zrobię. Mam nadzieję, że ten wniosek w ogóle został wysłany i gdzieś tam do nich dotarł..
  • Odpowiedz
@Tor34ps: weź i włacz - 36 zł i masz czarno na białym czy bank ciebie sprawdzał. Jak już to zrobił to jest piłeczka po stronie banku i jakos to pójdzie
  • Odpowiedz
@Tor34ps same alerty wystarcza. Raporty to jakbyś chciał dokładna listę wygenerować ale to da się tez za darmo zrobić raz na pół roku albo raz na rok.
  • Odpowiedz