Wpis z mikrobloga

#fpl I jak tam, chłopcy, było coś składane, zestawiane, układane? Skład macie już sklecony, pokminiony, wystawiony? Chwalcie się, czy było w weekend coś ułożone, kupione, wytransferowione? U mnie tak, jak na obrazku. Chętnie przyjmę sugestie i rady, bo poprzedni sezon przespałem i odpoczywałem jakoś od piłeczki. A teraz mam ochotę, ale mam słabszy obieg informacji kto, gdzie i w jakiej formie.
Abaddon84 - #fpl I jak tam, chłopcy, było coś składane, zestawiane, układane? Skład m...

źródło: FPL

Pobierz
  • 7
@Abaddon84: KdB może na początku nie grać bo wraca po kontuzji, więc wybrałbym kogoś innego. Chukwuemeka i Ferguson nie mają pewnego miejsca w pierwszym skłądzie, więc wybrałbym kogoś z pewnymi minutami na ławkę - aczkolwiek jeśli jednak będą grali, to rzeczywiście to są fajne tanie opcje. Poza tym skład ok - aczkolwiek imo w tym sezonie pomocnicy są mocno przecenieni i celowałbym w co najmniej 4 albo nawet i 5 -
@Abaddon84: Raya do 1 kolejki może zdążyć przejść Arsenalu, więc nie wiem czy bym się zdecydował na niego bo w tej chwili to niewiadoma - czy przejdzie i czy jako podstawowy bramkarz czy zmiennik Ramsdale'a

nikogo z LFC?