Wpis z mikrobloga

"Czułam, jakby ktoś wyciął mi serce"

Claire Williams w szczerym wywiadzie o najtrudniejszych momentach z ostatnich kilku lat. Śmierć ojca, sprzedaż zespołu, przyziemne problemy dnia codziennego, a także wykreślenie z historii przez dziennikarza Formuły 1. To nie jest standardowa wypowiedź, a bardzo osobiste wyznanie.

Link: https://swiatwyscigow.pl/f1/f1-wypowiedzi/26735-williams-czulam-jakby-ktos-wycial-mi-serce

#abcf1 - mój tag o Formule 1, zapraszam (wiem, że dzisiaj z trudnymi historiami, ale w następnych będą na pewno pogodniejsze)
#f1
jaxonxst - "Czułam, jakby ktoś wyciął mi serce"

Claire Williams w szczerym wywiadzie...

źródło: 1000513

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jaxonxst: Trochę mi Claire szkoda. Cała wina za upadek Williamsa spadła na nią (po części zasłużenie), ale w sumie jako jedyna z trójki rodzeństwa "miała jaja" żeby walczyć o dziedzictwo wyścigowe i dobre imię rodziny. Z roku na rok kasy było coraz mniej i pewnie gdyby popularność F1 wystrzeliła kilka lat wcześniej i wprowadzono cost cap, to pewnie wciąż zespół byłby chociaż w części kontrolowany przez rodzinę Williams.
  • Odpowiedz
ale w sumie jako jedyna z trójki rodzeństwa "miała jaja" żeby walczyć o dziedzictwo wyścigowe i dobre imię rodziny.


@klatwazakolaka:

O tak, walczyła jak lwica o rodzinną schedę po Franku, odpychając resztę rodzeństwa jak najdalej wózka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w sumie jako jedyna z trójki rodzeństwa "miała jaja" żeby walczyć o dziedzictwo wyścigowe i dobre imię rodziny


@klatwazakolaka: Robiła to nie umiejętnie i jeszcze bardziej dobiła zespół. Z perspektywy czasu widać, że nie było warto zajmować się czymś, czego nie potrafiła robić.
  • Odpowiedz