Wpis z mikrobloga

Od 15 roku życia #!$%@?ą mnie plecy, wystarczy, że coś porobię fizycznego
Od 20 roku mam problemy z kichami przez, które kontakty społeczne ograniczone mam do minimum
Głowa i niepoukładane myśli chyba od zawsze.

Czy idzie na to jakoś rente wyhaczyć? Jak się do tego zabrać?
Bo przecież ja głupi chyba jestem... Odkąd Pamiętam z mniejszymi czy większymi sukcesami pracowałem. W wakacje a pózniej też w wolnym czasie zdalnie (podczas szkoły). Studia zaocznie więc też praca i weekendy studia. I nic z tego tak naprawdę nie mam, nie podróżuję, nie zaznaje miłości, wiecznie przygnębiony i martwiący się o coś.. Większość neetujących chociaż se gra cały czas albo po prostu nic nie robi nie przejmując się pracą czy tym co wokół nich. Ja robiąc i martwiąc się byle sprawami dorabiam się tylko nerwicy. Dejcie mi socjal tyle wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw
  • 9
@Sajko_gang: Lekka skolioza, ale to mam od maleńkości i wcześniej nie bolało. Jak zaczęły #!$%@?ć, to jeździłem po rezonansach, ortopedach nic tam nie wychodziło a ból zostawał. Pogodziłem się wtedy z tym (co ja gówniarz będę dyskutował z lekarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale dało się to znieść. Jak siedzę to nie boli, rano tylko się trzeba rozruszać.
Większość neetujących chociaż se gra cały czas albo po prostu nic nie robi nie przejmując się pracą czy tym co wokół nich. Ja robiąc i martwiąc się byle sprawami dorabiam się tylko nerwicy. Dejcie mi socjal tyle wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@oinczorniasty: mylisz się