Wpis z mikrobloga

Julia martwi się jak wypadnie w odbiorze, bo zależy jej na PR a sama robi sobie najgorszy. O wszystko ma pretensje, wiecznie jej coś nie pasuje wiecznie się kłóci i ma być po jej myśli. To więcej niż pewne, że trzepnle Wentylacji kulą. Przecież PR najważniejszy, a on to najgorszy bo ludzie w internetach źle o nim piszą ???? #hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
@psingwina: jako jedyna potrafiła go usadzić i zwrócić uwagę. Te jego szczeniackie teksty i zachowanie, żenua.
Uważam, że ogólnie wypadła spoko. Nie znałam jej wcześniej z HP, na początku miałam mieszane uczucia, bardziej na minus, a w rezultacie plus dla Julki :) Niech rzuca!
  • Odpowiedz
  • 1
@MajaF1: z jednej strony się zgadzam. Potrafi go usadzić i zwrócić mu uwagę. Z drugiej jednak strony, jej wieczne kłótnie i czepianie się też nie dają jej dobrego odbioru. W każdym razie osobiście, jak ją lubiłam w jej sezonie, tak w tym po prostu mam jej dosyć. Skoro tak jej wszystko przeszkadza, to niech go kopnie w dupsko i po sprawie. Potem się dziwi, że inni mówią że udaje i że
  • Odpowiedz
@psingwina: Ten program jest ciekawy m.in. dlatego, że pokazuje relacje w szerszym ujęciu niż klip 2 minuty. A Ty z dzisiejszego odcinka bierzesz sobie ich najgorsze wspomnienia, a zapominasz o tym, że przez ostatnie dwa odcinki z wyjątkiem pytania do wyroczni to Żulka z Wentylkiem sobie spijają nektar z dzióbków, są grzeczni i tylko się miziają. Jesteś jak serwis Pudelek, który robi newsa z krzywego spojrzenia.
  • Odpowiedz
  • 1
@BigShow: uuu, pojechałeś. Oceniam ją pod względem wszystkich odcinków a nie wybranych fragmentów. Jak napisałam, dla mnie z odcinka na odcinek coraz bardziej irytująca, kłótliwa i wiecznie z pretensjami. O ile z niektórymi ma rację bo Wentyl przesadza, tak niektóre jej doyebki są po prostu z dupy i szukaniem dziury w całym.
Nie wiem w sumie co gorsze czy to ich lizanie czy kłócenie - jedno i drugie mnie odpycha. I
  • Odpowiedz