Wpis z mikrobloga

Jaka myszka?

Słuchajcie, mam już od 3 lat MX Master 3, jednakże od zawsze wkurzają mnie w niej dwie sprawy - jest mega ciężka oraz to, że sensor jest kompletnie nieprecyzyjny. LEDy mnie najmniej interesują, ma być wygodnie i dokładnie.

Pracuję/gram na dwóch PC oraz Macbooku

Workflow jaki potrzebuje to ustawialne boczne przyciski w zależności od programu (dużo komponentuję i rozgrupowuje w #figma - pytanie czy na maku znajde taki soft) do programów graficznych oraz w miarę ludzka.

Perfekcyjną myszką by było dla mnie coś w stylu G502x ze scrollem z MX Mastera 3. Do tej pory używałem
Cooler Master Alcor, Cooler Master MM530 oraz Dream Machines Comfy, wszystkie na kablu.

Rozglądałem się też za opcją Dream Machines DM6 Trio (ktoś ma tę myszkę i powie jak działa na niej bluetooth?) ewentualnie mam pomysł na zrobienie dwóch docków do tej myszki i tylko bym zabierał sobie dongla.

Czy może coś jest jednak ciekawszego?

#myszki #komputery #hardware #grafikakomputerowa #pcmasterrace #mysz #gaming
  • 1
@lothar1410: ja MX Mastera zmieniłem na Logitech G903 LIGHTSPEED HERO, w której scroll posiada w sobie 3 przyciski - lewo, środek i prawo. Domyślnie chyba nie jest, ale można sobie przypisać scrollowanie w lewo i prawo w G Hubie. Subiektywnie używa mi się tego lepiej niż w MX Masterze. I tej myszki za prędko nie wymienię na żadną inną, dla mnie funkcjonalność TOP.