Wpis z mikrobloga

ugułem według mnie jest różnica pomiędzy tagowiczem co rzeczywiście był przegrywem i z niego wyszedł a 0skarkiem co od początku życia miał lekko i sobie coś ubzdurał w pustym łbie i uznał, że jest przegrywem i przylazł zaśmiecać tag
#przegryw
smutnylizak - ugułem według mnie jest różnica pomiędzy tagowiczem co rzeczywiście był...

źródło: feelswird

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@smutnylizak: patrząc na fakt, że nie miałem oczywistej patologii w rodzinie, chyba moge być tym oskim, pomimo skończenia jako robol produkcyjny. Dlatego to krzyczneie- true incel/failed normie/oski jest #!$%@? bez sensu, bo ostatecznei o przynależności do tagu liczy się jak subiektywnie ocenimy daną sytuacje (której nei znamy dokładnei)
  • Odpowiedz
@smutnylizak: to właśnie była ta jego dynamina
Miał zawsze o czym pisać
I się kłócił głosowo z jakimiś bluepillowcami, przeciętny przegryw nie miał by jaj
Zakładam tez, że musi mieć dobry ryj
  • Odpowiedz
@starykuc: na tym tagu jest dużo użytkowników mających o czym pisać co dynaminą nie grzeszą więc tag musiałby być martwy całkowicie by można było mowic o przegrywach na nim bedących. Dynamina też nie zawsze się zgrywa z dobrą mordą, widzialem wielu dynamicznych brzydali czy przeciętniaków, jedyne co się zmienia za sprawą wyglądu to odbiór tychże dynamicznych zachowań
  • Odpowiedz