Wpis z mikrobloga

Fitnesiara parę godzin temu szukała nowego domu na wynajem bo dziś ja wyrzucił właściciel a teraz robi lajwa na tik toku i mówi że przeprowadza się do USA na stałe xD fajne te zakupy w Ikea na koszt jej przyjaciółki Izy która jej wyposazyla cała chatę na parę dni xD
Mi się mózg przegrzewa jak tego słucham.
#hotelparadise
  • 16
  • Odpowiedz
  • 1
@Helen97: polecam wejść i zrobić sobie popcorn xD aktualnie były wyzwiska na launo że Launo to ścierwo. Dziś była w banku po pożyczkę ale jej nie dali. Mówi że w zeszłym roku miała przychód 250 tys a w tym nie bo ma depresję i oczywiscie to wina banku że nie chcą dać pożyczki nie zrównoważonej chorej osobie bez zarobków xD i dlatego ma wszystkiego dość i ucieka do USA
  • Odpowiedz
  • 0
@Helen97: na lajwie pije przy wszystkich wódkę i jeszcze o tym głośno mówi. No super. A jak ktoś jej napisze że pije, czy jest pijana to blokuje xD Na pewno dobrze to wpływa na leki które bierze
  • Odpowiedz
@Helen97: jaki live ja nic nie mam . Dla mnienona to niestety dno nad dnami osoby która wiecznie szuka atencji i ludzi którzy na nią będą zarabiać. Bo ona kasy nie ma przecież. Do czas isc do normalnej pracy .
  • Odpowiedz
  • 2
@Helen97: teraz o Sarze z HP mowa nienawiści. Mówi że Sara i Nana miały chłopaków w Polsce będąc w Hp. Mówi że nana się chwaliła ze zrobiła loda Łukaszowi. Wiki właśnie, mówiła, że uprawiali sex z Miłoszem w Hp ale tego nie pokazali i się kochali i nadal go kocha xD

Ona chce pozywać Launo i hejterów a sama hejtuje na tym lajwie osoby z hp xD powodzenia życzę jej prawniczce
  • Odpowiedz