Wpis z mikrobloga

@Luperek: Spokojnie NIE KRZYCZ TAK. Zcałym szacunkiem ale...

Kwestia pierwsza: kiedy widać dwa jednakowe wykopaliska pod rząd to niestety jedno z nich musi być duplikatem.

Kwestia druga: nie można wycofać zakopu, to nie mój wymysł to admini tak system zrobili, nawet gdybym chciał to fizycznie tego zrobić nie mogę.

Kwestia trzecia: już nie widzę tych wykopów w wykopalisku. Chyba zbyt wiele razy dostały zakop i wyleciały z listy.
To NIE JEST DUPLIKAT! Każdy - poza półmózgiem, który nie umie w jednej chwili dostrzec, że to inne ujęcia - Z INNEJ KAMERY - to wie... W ten sposób wyeliminowałeś INNE nagranie z tej imprezy - znacznie lepsze pod każdym względem...
@Luperek: chyba nie rozumiesz czym jest Duplikat więc przestań spamować mikroblog i pisać do każdego kto zakopuje t bo to Jest Duplikat, niezależnie od tego ile razy napiszesz z capslockiem co innego. Zresztą nie decyduj za innych co mają zakopać/wykopać. Pozdrawiam.
@Shepard: wybory wybory... nie widziałeś chyba jak Piotra od AMA Bramkarz poniosło :P sypnął taką łaciną na mikroblogu ,że pióra wypadają i zebrał bana z prędkością światła. Też wszystko przez to ,że ktoś mu zakopał jego duplikat polityczny :P
@Shepard:

o co on się tak piekli?


Dałem klapsa za duplikat i się dziecko obraziło, krzyczało i nóżką tupało.

A najśmieszniejsze, że najpierw mnie skrzyczał przy ludziach a potem to mnie o robienie flameów oskarżają tak jak to miało miejsce jakiś czas temu z UlfNi'm :/.

No nic... zakopać duplikat mi się zachciało to i oberwałem. Bywa tak.

Miłych snów Shepard :).