Wpis z mikrobloga

#blackpill numerek z prostytutką kosztuje mniej więcej tyle co randka z kobieta . Oczywiście zależy też jaka randka. Jak to podlicze powiedzmy ze ide z kims do kina to od razu z wejscia okolo 40 euro razem z piciem i żarciem potem jeszcze cos wypic zabrać ja na lody czy coś i wychodzi to okolo 70 euro . Pamietajmy tez ze sa randki bardziej kosztowne jak zoo. 70 euro wejściówka + jedzienie i picie albo wyprawa nad jezioro . A na końcu zdarzało sie że usłyszalem że nie ma tej chemii sorry albo nie czuje tego czegoś,nie jesteś w moim typie . Wczoraj byłem u dzi.ki i waliłem ją jak zwierze , ciągnela mi kutange jak odkurzacz i tak na prawde wyglądala nawet niezle, fajna milfa . Żeby znalezć kobiete aż tak chętną na seks musiałbyś być Chadem albo jakimś bogaczem bo takie coś byćmoże sie zdarzy ale z samotną matką z wagą 100 kilo i bagażem w postaci dwóch pasożytów
  • 4
  • Odpowiedz
@GibkiRysiu: lepiej znaleźć sobie milfisko zadbane, i ruchać regularnie za darmo, ja mam gębę 3-4/10 i po długim szukaniu się udało i to będąc Polakiem w UK,
A dziwkę ruchać po tysiącach brudasów to tak jak by fiutem po publicznym kiblu mazać lub rynsztoku
  • Odpowiedz