Wpis z mikrobloga

Mirki szukam auta głównie po mieście będę jeździł, ale czasami dłuższą trasa typu 600km raz na 3 miesiące powiedzmy. I żeby miał te 130koni przynajmniej i minimum 6 biegów w manuału, automatem nie pogardzę ale nie wiem jak z jakością w tym budżecie

Budżet wynosi do 50k PLN to Budżet włącznie z założeniem LPG oraz jakimis serwisami

I tutaj prosiłbym o jakieś fajne propozycje na ten moment do głowy przychodzą Koreance typu Hyundai i Kia, ale tam w środku jest straszna bieda...

#pierwsze4kolka #motomirki #motoryzacja #samochody
  • 12
  • Odpowiedz
@chaddeveloper:a ile Ty czasu będziesz spędzał w tym aucie? bo wydaje mi się że do tłuczenia się po mieście do pracy i na zakupy nie potrzebujesz wydawać 50k i spokojnie kupisz zadbane auto do 30k z silnikiem który nie rozróżnia gazu od benzyny.

ja osobiście patrzyłbym w kierunku hondy civic bo małe i zgrabne, albo CR-V bo wygodne. Może jeszcze przedliftowa Mazda 6 2.0
  • Odpowiedz
@najciemniej: w aucie spędzam średnio 2h dziennie na różnych dojazdach, a auto ma mi trochę posłużyć + fajnie jakby było w stanie nim pojechać na jakąś Islandię lub do Anglii raz na jakiś czas. Także zależy mi na jak największym komforcie. CR-V przeglądałem ale w moich okolicsch niestety same komisy :/
  • Odpowiedz