Wpis z mikrobloga

Mateusz Gamrot, zawodnik UFC, dawniej niepokonany mistrz KSW o porażce Janka:

„Niestety teraz zmieniło się punktowanie w MMA, kiedyś było tak, że jak przewrócisz i przetrzymasz to praktycznie runda dla ciebie. Teraz się to zmieniło, jeżeli nie zadasz obrażeń, albo nie zdobędziesz dominującej pozycji, czasem te zejścia nic nie dają, tak jak było dzisiaj w przypadku Janka. W trzeciej rundzie walka była wyrównana, przewrócił go praktycznie na minutę, przeleżał, ale nie zadał obrażeń. Mieliśmy nadzieję, że Janek wygrał, ale jednak ta zasada się potwierdziła, że zejście bez obrażeń nie jest punktowane. Parę ciosów zabrakło.”

Tymczasem Juras, komentator Polsatu, uczestnik tańca z gwiazdami:

„29-28 dla Janka. Okradli go ze zwycięstwa. Pierwsza i trzecia runda Jego. F*ck it. Trzymaj się Jan Błachowicz. Jesteśmy zawsze z tobą.”

#ufc #ksw #mma
  • 12
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: chyba że nazywasz się islam makaczew. To wtedy możesz przeleżeć, dostać 40 uderzeń z pleców, nie próbować nawet poddać, nie zadać ciosu a i tak wygrasz rundę. A jak masz Jan w imieniu lub nazwisku to nie ważne co ale przegrasz
  • Odpowiedz
@Don_Lukasio: znajdziesz pewnie kilkanaście/kilkadziesiąt wypowiedzi #!$%@?, do których można się bardziej #!$%@?. Janek to jego przyjaciel, jego siostra jest żoną Janka. Raczej nikt nie zakłada, że będzie tu w pełni obiektywny. Ja też myślałem, że te obalenie wystarczyło, zwłaszcza, że pereira masakrycznie tej rundy nie zdominował, przynajmniej takie odniosłem wrażenie
  • Odpowiedz
@Lacoste: Nie rozumiem #!$%@? do grapplingu zawodników z Dagestanu. W większości kończą walkę w parterze przed czasem, a z tymi którzy im się stawiają we wrestlingu czy bjj dają miłe dla oka walki. Jak ci się nie podobają kulanki typu Arman - Gamrot, Gillespie - Ferreira czy Islam - Arman to nie powinieneś oglądać mma ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Karier: A tak poważnie - nie mam racji?

Ja wiem, że MMA to mieszanka stójki i sportów parterowych, ale porôwnaj sobie walki o których wspominałeś wyżej choćby ze starciem Dustina z Chandlerem. Przepaść.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wojt_ASR_: No właśnie nie jest obiektywny, do tego dawno nie walczy a ostatnie walki nie były najlepsze. Dobrze że nie komentuje już KSW, bo podniecał się zwykłymi akcjami w walce, pompował balonik o nazwie gwiazdy KSW, a później była brutalna weryfikacja jak pojawiły się odrzuty z UFC.

@tekserew To prywatne relacje rodzinne, dlatego o nich nie wspomniałem.
  • Odpowiedz