Wpis z mikrobloga

Ludzie nie dajcie sie oscamować.

Niejednokrotnie zadawałem pytania odnośnie potwierdzenia sytuacji na mirko to użytkownik tego konta usuwał post, jednak aktywność pozostawała. Szły też niemiłe wyrazy w moim kierunku, ale nie tylko moim.

Osoba siedząca za komputerem robi błędy, jednym razem pisze wyraz poprawnie a innym razem błędnie a przy tym dodając, że pisze używając tylko dwóch palców bo reszta niesprawna.

Tak z drugiej strony to jeśli historia prawdziwa co jest mega wątpliwe to zapuszczenie tej chałupy do tego stopnia to ewidentnie własna nieporadność.

Uważajcie komu wpłacacie kase.

Kilka dni wcześniej można było pogadać na fb a dzisiaj mieszka na zadupiu i nie ma nawet do niej podanego nr telefonu bo jest kiepsko z zasięgiem. To jak to w końcu jest?

W komentarzu drugi screen. Proszę również sprawdzić sobie aktywność w znaleziskach, której o #!$%@? nie da sie usunąć. Czyli na zasadzie "jak nie chcesz pomóc to daj mi spokój bo zadzwonie na policje".

#scam #oszukujo #wykop
Zarzutkkake - Ludzie nie dajcie sie oscamować.

Niejednokrotnie zadawałem pytania odn...

źródło: temp_file114896173689941519

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
Aco to te tagów? mały chcłopak 14 lat mi pomaga i on dodaje posty. A wogule co to ma do rzeczy, czy ja umiem obsługiwać wykop, czy nie. To jest moja prywatna sprawa chyba. Nie wiem z kąd ludzie kochani w was tyle nienawiści że ciagle plujecie jadem. Dajcie mi już spokojnie żyć. Bardzo was proszę.
  • Odpowiedz
@Zarzutkkake: Szanowny panie nie wiem kim pan jest, ale narusza pan moje dobra osobiste i rozpowszechnia pan kłamstwa. Jestem 58 letnią, bardzo chorą wdową i wszystko na mojej zrzutce jest prawdą. Sam pan też potwierdził dodając opis pani z Fundacji. Jutro sprawę zgłaszam też na Policję.
  • Odpowiedz
@KajuTheMonke1996: Tak, ludzie z nudów wypisują bzdury, atakują niewinną osobę. To wszystko jest zgłoszone, te oskarżenia. A za zniesławienie się teraz duże kary, nawet finansowe zadośuczynienie. Może to nauczy podłe osoby szacunku do chorych osób.
  • Odpowiedz